środa, 26 lutego 2020. Imieniny Bogumiła, Eweliny, Mirosława

KTO ZOSTANIE SUPER SOŁTYSEM 2020? [PLEBISCYT]

2020-01-27 07:18:51 (ost. akt: 2020-02-03 09:15:21)
Laureaci plebiscytu na Super Sołtysa 2018 na gali w Olsztynie

Laureaci plebiscytu na Super Sołtysa 2018 na gali w Olsztynie

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Sołtysi to filar samorządności na wsi - prawdziwi liderzy społeczni. Poszukujemy tych najbardziej aktywnych.

W powiecie nowomiejskim mamy 78 sołtysów. Reprezentują interesy społeczności wiejskich, pomagają w kontaktach z gminą, organizują i zbierają podatki. Jak ich oceniamy i który jest najlepszy? Poszukujemy sołtysa roku 2020 powiatu nowomiejskiego. Zapraszamy do zabawy!

Sołtys to oczywiście urząd, ale w dzisiejszych czasach to przede wszystkim lider lokalnej społeczności. Takich najaktywniejszych liderów chcemy pokazać. Stąd pomysł na zorganizowanie plebiscytu SMS na "Najpopularniejszego Sołtysa" z terenu powiatu nowomiejskiego.

Tytuł Super Sołtysa 2020 Powiatu Nowomiejskiego otrzyma sołtys, który uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów nadesłanych w głosowaniu.

Plebiscyty na Super Sołtysa 2019 danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyska największą liczbę liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów w całym regionie otrzyma tytuł: Super Sołtysa 2020 województwa warmińsko-mazurskiego.

W ubiegłym roku Tytuł SuperSołtysa województwa warmińsko-mazurskiego otrzymała Maria Nadolska, sołtys Boleszyna w gminie Grodziczno.

Zatem czas odpalić poszukiwania Super Sołtysa 2020 w powiecie nowomiejskim!Regulamin ---> http://nowemiasto.wm.pl/627758,Regulamin-Plebiscytu-na-Super-Soltysa-2020.html
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages