Czwartek, 6 sierpnia 2020. Imieniny Jakuba, Sławy, Wincentego

Podłogi produkowane w nowomiejskiej firmie JAWOR wśród laureatów 30. edycji Konkursu „Teraz Polska”

2020-06-10 11:53:27 (ost. akt: 2020-06-10 12:21:25)

Autor zdjęcia: Jawor-Parkiet

"Teraz Polska" to konkurs podczas którego zostają wyróżnione zostają najlepsze na polskim rynku produkty, usługi i innowacje.

Wśród wygranych są zarówno małe przedsiębiorstwa rodzinne, jak i wielkie koncerny, zaś nagrodzone produkty i usługi to prawdziwe spektrum specjalności i branż.

Z przyjemnością przyjęliśmy informację, że nowomiejska firma JAWOR-PARKIET jest jednym z laureatów 30. edycji Konkursu „Teraz Polska” w kategorii PRODUKTY.

Seria dwuwarstwowych podłóg drewnianych FertigDeska i FertigDeska Luxury to produkt, który uzyskał Godło Teraz Polska, które jest gwarancją najwyższej jakości, a umieszczenie go na opakowaniach podkreśla tę jakość i wzmacnia markę.

Gala wręczenia odznaczeń odbyła się 9 czerwca w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Odznaczenie z rą prezydenta Andrzeja Dudy, odebrał prezes firmy Antoni Jan Gawiński i dyrektor handlowy Grzegorz Sadowski.

red


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (10 czerwca) wydaniu m.in.

Kongres wirtualny, ale problemy realne
W jakże odmiennych warunkach niż trzy poprzednie odbył się wczorajszy Kongres Przyszłości 2020. Jednak debata online w siedzibie "Gazety Olsztyńskiej" była tylko wprowadzeniem do czwartego już Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Przyszłości, który odbędzie się 26 listopada.

Miliardy dopisane na kontach
Dobre wiadomości dla przyszłych emerytów. Dzięki czerwcowej waloryzacji ich składki i kapitał początkowy zgromadzony w ZUS wzrośnie o prawie 9 procent. A to oznacza, że przyszła emerytura będzie wyższa nawet o kilkaset złotych.

UWM wybierze nowego rektora
Dzisiaj elektorzy, czyli reprezentanci pracowników i studentów, wybiorą nowego rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Kandydatami są profesorowie UWM: Jarosław Dobkowski i Jerzy Przyborowski.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. beata #2932807 | 77.87.*.* 12 cze 2020 16:17

    OOOO super Jawor Parkiet najlepszy !!!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages