Szachiści z KS Drwęca rywalizowali w Kowalewie i Barczewie

2023-07-11 09:08:54(ost. akt: 2023-07-11 09:13:22)

Autor zdjęcia: archiwum Klubu

Dawid i Wiktoria Dziodko brali udział w XXX Międzynarodowym Turnieju Szachowym w Kowalewie Pomorskim w szachach klasycznych. Dawid w turnieju do lat 8 zajął 13 miejsce na 30 startujących. Wiktoria grała w turnieju do lat 16 i zajęła 6 miejsce na 26 zawodników. Dało jej to 2 miejsce w kategorii dziewcząt. Odbyły się także turnieje szachów szybkich z podziałem na finał A i finał B.

Miłosz Mirosław grał w turnieju B i na 51 uczestników zajął 17 miejsce zdobywając 5 punktów.

Druga grupa szachistów wybrała się na Turniej o Puchar Burmistrza Barczewa zaliczanego do Grand Prix województwa warmińsko-mazurskiego. Wystartowało tam 86 zawodników grając 9 rund szachów szybkich.

Miejsca naszych zawodników: 29. Biegajski Roman - 5 punktów, 31. Szwarc Cyprian - 5 punktów, 38. Zawadzki Krzysztof - 5 punktów, 53. Licznerski Szymon - 4 punkty, 54. Szwarc Filip - 4 punkty.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne szachowe rozgrywki zawodników KS Drwęca.