Popularne artykuły

Z prezentacją „Bezpieczne ferie” w dwójce

2012-01-13 16:08:43 (ost. akt: 2012-01-13 16:11:30)

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim gościli przedstawiciele nowomiejskiej Komendy Powiatowej Policji.

Migawka ze spotkania w SP 2

Migawka ze spotkania w SP 2

Autor: Archiwum szkoły


W salce korekcyjnej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej starszy posterunkowy Ludmiła Mroczkowska oraz starszy sierżant Paweł Jeziorski spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim.

Policjanci mówili dzieciom o niebezpieczeństwach, jakie czyhają na nie w czasie zabaw zimowych. Udzielali wskazówek między innymi na temat bezpiecznych zabaw w śnieżki, właściwego korzystania z lodowiska i saneczkowania. Rozmowie towarzyszyła prezentacja multimedialna, którą przygotowali dla społeczności uczniowskiej policjanci.

Pani Mroczkowska i pan Jeziorski przypomnieli również, że nie należy ufać obcym ludziom, trzeba unikać kontaktów z bezpańskimi psami, należy nosić elementy odblaskowe oraz informować rodziców o miejscu zabaw i godzinie powrotu do domu. Na zakończenie pouczającego spotkania uczniowie zadawali pytania, na które goście udzielali wyczerpujących odpowiedzi.Mirosława Nowakowska SP 2, gaja 


Komentarze 1 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

  1. Sp.2 #512781 | 83.9.*.* 14-01-2012 00:17

    Fajnie było :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz