środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Jak problem to do sołtysa! Rozpoczynamy poszukiwania najlepszego lidera wiejskiego w powiecie nowomiejskim

2021-01-12 11:15:03 (ost. akt: 2021-01-13 22:55:32)

Autor zdjęcia: archiwum

W powiecie nowomiejskim mamy 78 sołtysów. Reprezentują interesy społeczności wiejskich, pomagają w kontaktach z gminą, organizują i zbierają podatki. Jak ich oceniamy i który jest najlepszy? Poszukujemy sołtysa roku 2021 powiatu nowomiejskiego. Zapraszamy do zabawy!

Plebiscyty na Super Sołtysa 2021 danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyska największą liczbę liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów w całym regionie otrzyma tytuł: Super Sołtysa 2021 województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejnym dwóm kandydatom, zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa województwa warmińsko-mazurskiego.

Plebiscyt trwa od dnia 12.01. 2021 r. do 02.03.2021, czyli kilka dni przed Dniem Sołtysa, który obchodzimy corocznie 11 marca. Organizatorem zabawy jest Gazeta Olsztyńska. Głosować można za pomocą sms-ów, szczegóły na stronie www.nowemiasto.wm.pl

Najwięcej smsów i tytuł Super Sołtysa 2020 roku w powiecie nowomiejskim zdobył Damian Marszelewski, sołtys wsi Tylice w gminie Nowe Miasto. Drugie miejsce w naszym plebiscycie zajął Ryszard Pruchniewski, sołtys wsi Lekarty w gminie Nowe Miasto, a plebiscytowe podium zamyka Daniel Zdanowski, sołtys wsi Łąkorz w gminie Biskupiec.

Warto wspomnieć, że w 2019 roku Tytuł Super Sołtysa województwa warmińsko - mazurskiego oraz powiatu nowomiejskiego otrzymała Maria Nadolska, sołtys Boleszyna w gminie Grodziczno.RANKING REGIONALNY

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages