Niedziela, 29 listopada 2020. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Świąteczny box pełen klimatycznych ozdób - konkurs

2020-11-14 12:13:27 (ost. akt: 2020-11-14 12:15:39)

Autor zdjęcia: LGD Ziemia Lubawska

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska w Wielkich Bałówkach ogłosiła konkurs „Świąteczny box pełen ozdób”.

Do udziału w konkursie rękodzielniczym zaproszone są Koła Gospodyń Wiejskich z terenu działalności stowarzyszenia LGD Ziemia Lubawska (gmina Biskupiec, gmina Kurzętnik, gmina Grodziczno, gmina Rybno, gmina i miasto Lubawa, gmina Nowe Miasto oraz miasto Nowe Miasto). Koło może reprezentować 5 osób.

Uczestnicy mają wykonać świąteczny box pełen ozdób bożonarodzeniowych. Ilość ozdób w boksie nie jest ograniczona, nie może być jednak niższa niż 5 różnych gadżetów. Technika oraz tworzywo wykonywanych ozdób jest dowolna. Praca powinna być zapakowana w ozdobny box – charakterystyczne pudełko mieszczące wszystkie elementy. Powinna na nim znajdować się nazwa Koła Gospodyń Wiejskich. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie LGD i dostarczyć go wraz z boxem do biura w Wielkich Bałówkach. Uczestnicy konkursu proszeni są o powiadomienie telefoniczne lub mailowe o przystąpieniu do konkursu.

Przyjmowanie boxów odbędzie się 9 grudnia w godz. 8 – 12 w siedzibie biura LGD Ziemia Lubawska, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu godziny wizyty. Telefon do LGD: 56 49 181 63 lub 514 154 474, mail: biuro@lgdziemialubawska.pl.

Stanisław R. Ulatowski

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages