Niedziela, 29 listopada 2020. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Gala Talentów Gminy Brzozie podsumowana, nagrody przyznane...

2020-11-10 14:00:00 (ost. akt: 2020-11-10 12:46:30)

Autor zdjęcia: Facebook gminy Brzozie

W sąsiedniej Gminie Brzozie odbyła się II edycja Gali Talentów Gminy Brzozie. Przedsięwzięcie odbyło się w formie transmisji internetowej na facebooku i na gminnej stronie internetowej.

Nominowanych w kategoriach Nauka, Kultura, Sport i Działalność Społeczna, zgłaszali mieszkańcy gminy na początku tego roku.

Gala planowana była na marzec, ale niestety z powodu obostrzeń sanitarnych, galę przełożono na inny termin. Ostatecznie realizatorzy zdecydowali się na formę wirtualną. 

W drodze głosowania internetowego wyłoniono laureatów.
W kategorii Nauka zwyciężył Arkadiusz Bartkowski – 10 letni uczeń ze szkoły w Wielkim Leźnie. Kategorię Kultura wygrała Agata Bieńkowska – 14 latka ze szkoły w Jajkowie. W dziedzinie Sport najwięcej głosów otrzymała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Dziewcząt z Brzozia, którą zgłosił Waldemar Bytner, prezes OSP w Brzoziu. Działalność Społeczna, to kategoria którą wygrało stowarzyszenie „Po Drodze”, zgłoszone przez Iwonę Wiśniewską, prezesa stowarzyszenia.

Laureaci otrzymali nagrody w wysokości tysiąca złotych oraz pamiątkowe grawertony, natomiast wszyscy nominowani kosze upominkowe. Na początku przyszłego roku zaplanowano kolejną trzecią edycją „Talenty Gminy Brzozie”. ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages