środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Szynaka Meble Ambasadorem Polskiej Gospodarki 2020 w kategorii Partner Firm Rodzinnych

2020-10-29 10:25:13 (ost. akt: 2020-10-29 10:30:28)

Autor zdjęcia: Szynaka Meble

Szynaka-Meble Sp. z o.o została uhonorowana tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Partner Firm Zagranicznych. Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Przewodniczącego Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

Konkurs „Ambasador Polskiej Gospodarki” jest ogólnopolskim niekomercyjnym przedsięwzięciem, którego zadaniem jest: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych, zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.
Ambasador polskiej gospodarki promuje Polskę na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspiera dobry wizerunek polskich przedsiębiorstw, przyczynia się do rozwoju gospodarczego kraju, przyciąga inwestorów oraz buduje kapitał zaufania wobec Polski i Polaków.
W tym roku Szynaka Meble znalazła się w gronie wyróżnionych w kategorii: Partner Firm Zagranicznych, przyznawane przedsiębiorstwom, które poprzez działalność biznesową, podejmowaną wspólnie z partnerami zagranicznymi, promują polską gospodarkę na jej terenie i poza granicami kraju. Kapituła konkursu doceniła międzynarodowe sukcesy i aspiracje naszej firmy, jej rozpoznawalność za granicą i spójną strategię opartą na innowacjach i dynamicznym rozwoju. Dzięki konsekwentnej polityce działania na globalnych rynkach Szynaka Meble jest bardzo dobrze znana na świecie i kojarzona już nie tylko z Polską, ale z najlepszymi jakościowo wyrobami lub usługami spełniającymi światowe normy.
- To ogromne wyróżnienie znaleźć się po raz kolejny w gronie firm nagrodzonych tytułem Ambasador Polskiej Gospodarki. Grupa Meblowa Szynaka od wielu już lat skutecznie realizuje działania biznesowe w kraju i za granicą. Oferujemy swoje produkty na wszystkich kontynentach, gdzie jesteśmy doceniani za rzetelność, wiarygodność w biznesie, innowacyjność, szybkość działania, ale przede wszystkim wysokiej jakości produkty. Wyniki osiągane przez naszą firmę wyraźnie wskazują, że realizacja polityki opartej na inwestycjach, nowoczesnej technologii, kompleksowym portfolio i stabilności finansowej jest skutecznym i właściwym kierunkiem naszego rozwoju. Rozwijamy się bardzo szybko, ale cały czas pozostajemy polską, wielopokoleniową firmą rodzinną z silnym kapitałem i zapleczem know-how. Zaufanie klientów jest fundamentem naszego międzynarodowego sukcesu. Doskonale wiemy, że budowanie pozytywnego wizerunku naszego kraju na arenie międzynarodowej to ważna rola i odpowiedzialne zadanie, dlatego wspólnie z ponad 3500 osobowym zespołem pracowników każdego dnia skutecznie wdrażamy działania promujące nasz kraj i polskie produkty na globalnym rynku meblowym – powiedział Michał Szynaka Dyrektor Marketingu Szynaka-Meble Sp. z o.o.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Jak dobrze mają u Pana Szynaki. My u szweda m #2997348 | 83.20.*.* 30 paź 2020 10:36

  Pelasia

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Hmm #2997139 | 10.10.*.* 30 paź 2020 00:15

  No super super.. Owacje na stojąco.. Tylko ciekawe czyją zasługa są te Wszystkie super meble.., zamiast wynosić szynaka na piedestały niech lepiej przyjrzą się temu jak traktowani są pracownicy, co te meble produkuja I co się dzieje na takich halah produkcyjnych , polecam wycieczke do takiego Miejsca i przyjrzenie się temu od środka. Nie pozdrawiam

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Marco #2996605 | 10.10.*.* 29 paź 2020 13:27

  Jestem Ciekaw ile się wykosztował za tę nagrodę . Bo napewnonnie zasłużył

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Ja #2996445 | 31.60.*.* 29 paź 2020 11:03

  Ambasador polskiej gospodarki w kategorii jak wydymać i wykorzystać pracownika

  Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages