środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Kolorowe pożegnanie lata na rodzinnym festynie w Kurzętniku [FOTO+VIDEO]

2020-09-14 09:07:28 (ost. akt: 2020-09-14 09:29:50)

Autor zdjęcia: Alina Laskowska

Niedzielne popołudnie to fantastyczna zabawa na placu za Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku.

A to za sprawą Festynu Rodzinnego zorganizowanego przez Gminne Centrum Kultury oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Kurzętniku. Festyn ten był nie tylko wspólną, świetną zabawą, ale taką okazją do pomocy.

Podczas niedzielnego spotkania w Kurzętniku, wolontariusze zbierali do puszek środki dla Tomka Witkowskiego, mieszkańca gminy Kurzętnik, który walczy z glejakiem. Tej walki sam nie wygra. Podczas niedzielnego festynu udało się zebrać 3385,76 złotych!

- Planujemy kolejne inicjatywy - mówił dyrektor GCK, Roman Lewicki - Niebawem odbędzie się szereg koncertów dla Tomka. Już wkrótce pojawią się szczegóły, ale gwarantujemy, że będzie się działo!

Nie brakowało atrakcji dla najmłodszych. Była dmuchana, piracka zjeżdżalnia, bańki, kącik plastyczny, konkursy i zabawa z kolorowym proszkiem holi. 3 godziny fantastycznej zabawy poprowadziła Patrycja Karczewska, która zdecydowanie dała czadu angażując do zabawy wszystkich i zapewniając niezwykle pomysłowe konkurencje, zapełniając każdą minutę spotkania swoimi pomysłami i charyzmą. Wielkie brawa dla prowadzącej.


Finałem spotkania była wspomniana już zabawa z kolorowym proszkiem holi. Eksplozja kolorów i dziecięcej radości mieszała się z radosnymi uśmiechami najmłodszych. Świetna niespodzianka od organizatorów na pożegnanie lata.

Podczas festynu można było zapisać dziecko do kurzętnickiej biblioteki, aby rozpocząć przygodę z książką. Można było także zjeść kiełbaskę z grilla. Wszystkie atrakcje były darmowe.

Sezon letni w gminie Kurzętnik oficjalnie został zakończony. Jednak jesień zapowiada się także ciekawie, o czym będziemy na bieżąco informować.

Alina Laskowska


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages