Czwartek, 1 października 2020. Imieniny Heloizy, Igora, Remigiusza

Odprawa z okazji Święta Policji, tym razem w maseczkach

2020-08-07 16:40:11 (ost. akt: 2020-08-07 23:41:29)

Autor zdjęcia: Jerzy Grządzielewski

Z okazji Święta Policji, w Nowym Mieście, odbyło się spotkanie w wąskim gronie osób, które rozpoczęło się złożeniem kwiatów pod tablicą pamiątkową na budynku Komendy Powiatowej Policji. Potem odprawę kontynuowano na placu komendy powiatowej.

Podczas odprawy z udziałem nadinspektora Tomasza Klimka, komendanta wojewódzkiego policji, najbardziej zaangażowanych w pracę funkcjonariuszy uhonorowano odznaczeniami i mianowano na wyższy stopień służbowy.

W trakcie uroczystości podziękowano władzom samorządowym gmin powiatu nowomiejskiego oraz przedstawicielom instytucji publicznych za współpracę i troskę o bezpieczeństwo powiatu nowomiejskiego. Brązowy Medal za Zasługi dla Policji otrzymał Tomasz Szczepański, wójt Gminy Grodziczno.

Podczas odprawy wystąpił m.in. Józef Blank, burmistrz miasta, który życzył wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym Komendy Powiatowej Policji, by służba na rzecz mieszkańców Nowego Miasta była zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

Na zakończenie uroczystej odprawy, zaproszeni goście złożyli życzenia i gratulacje obecnemu na uroczystości nadinspektorowi Tomaszowi Klimkowi, komendantowi wojewódzkiemu policji oraz insp. Jackowi Drozdowskiemu, komendantowi powiatowemu policji w Nowym Mieście. ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages