Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

SESJA Z ABSOLUTORIUM DLA TOMASZA WARUSZEWSKIEGO, WÓJTA GMINY NOWE MIASTO

2020-07-31 12:00:00 (ost. akt: 2020-08-01 12:19:58)

Autor zdjęcia: UG NML

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Nowe Miasto w Mszanowie radni podjęli uchwałę w sprawie udzielenia wójtowi Tomaszowi Waruszewskiemu absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy za 2019 rok. Radni zapoznali się także z raportem o stanie nowomiejskiej gminy, po którym udzieli włodarzowi wotum zaufania.
— Dla mnie to najważniejsza sesja w roku. Wtedy radni oceniają moją całoroczną pracę. Udzielone mi absolutorium oraz wotum zaufania jest wyrazem akceptacji przyjętych i konsekwentnie przeze mnie realizowanych kierunków rozwoju naszej gminy — mówił Tomasz Waruszewski, gospodarz gminy.
Podczas sesji wójt zaprezentował raport o stanie gminy za 2019 rok, który zawierał niemal wszystkie informacje dotyczące działalności gminy.
— To kompendium wiedzy na temat naszych aktywności inwestycyjnych, społecznych, kulturalnych i edukacyjnych. To także doskonały moment, aby pochwalić się wysokimi lokatami, jakie zajęła nasza gmina w kilku znaczących rankingach ogólnopolskich — podsumowuje Tomasz Waruszewski. al

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. EO #2955319 | 159.205.*.* 1 sie 2020 19:04

  A ja w przeciwieństwie do " Ktosia" powiem tak. Jestem pracownikiem gminy. Nie zawsze podziało się tak, jak zażyczyłabym sobie ( krzywdzące też były decyzje wobec mnie), ale w sprawie ogółu Wójt czyni wiele dla dobra gminy. Nie osądzajcie zbyt pochopnie. Proszę zwrócić uwagę na to, co zrobił i jakie ma plany. Czy zgadzam się z wszystkimi decyzjami Wójta ? Oczywiście, że nie...!, ale są sprawy ważne i ważniejsze.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Ktoś #2955311 | 185.144.*.* 1 sie 2020 18:41

  Czym się ten pan może pochwalić, to najlepiej wiedzą mieszkańcy gminy. I naprawdę nie ma powodu do samozadowolenia.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages