Czwartek, 28 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Finał zabawy w kolorowankę i krzyżówkę w redakcji „Gazety Nowomiejskiej”

2020-07-02 11:45:20 (ost. akt: 2020-07-02 11:51:19)
Wspólne zdjęcie podczas spotkania finałowego w redakcji "GN" przy ulicy Wodnej 9

Wspólne zdjęcie podczas spotkania finałowego w redakcji "GN" przy ulicy Wodnej 9

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W tym roku przypada 695 rocznica powstania Nowego Miasta Lubawskiego. Z tej okazji na łamach „Gazety Nowomiejskiej ukazała się miejska kolorowanka i specjalna krzyżówka. Była to konkursowa zabawa dla najmłodszych, której finał odbył się w redakcji tygodnika.

Zabawę w kolorowankę i nowomiejską krzyżówkę przygotował Referat Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego wespół z redakcją „Gazety Nowomiejskiej”.
Aby wziąć udział w zabawie z upominkami, należało pokolorować obrazek i herb publikowany w gazecie, a ponadto rozwiązać nowomiejska krzyżówkę. Odzew najmłodszych Czytelników był duży i do redakcji trafił całkiem spory plik kolorowanek i krzyżówek. Uczestnicy zabawy zostali teraz zaproszeni do siedziby gazety.
Niestety, nie wszyscy mieli okazję odebrać upominki w wyznaczonym terminie, bowiem mamy okres wakacyjnych wyjazdów. Ci, którzy mogli przybyć spotkali się w redakcji „Gazety Nowomiejskiej”, gdzie otrzymali upominki ufundowane przez Urząd Miejski. Gadżety wręczył Jerzy Grządzielewski, szef Referatu Promocji i Współpracy Zagranicznej. Drobne upominki ufundowała także „Gazeta Nowomiejska”.

Wszystkim uczestnikom zabawy dziękujemy za piękne prace, gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów na łamach naszego tygodnika. ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages