Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

W sobotę pobór krwi w Nowym Mieście, potem w Grodzicznie i Biskupcu

2020-06-30 16:05:53 (ost. akt: 2020-06-30 16:14:20)
Znów krwiodawcy będą mogli oddać krew

Znów krwiodawcy będą mogli oddać krew

Autor zdjęcia: Zbigniew Kremski

Krwiodawcy będą mogli w najbliższym czasie oddać cenny lek. W sobotę, 4 lipca, będzie można to zrobić w Nowym Mieście. W dniu 11 lipca akcję poboru krwi zaplanowano w Grodzicznie, a 25 lipca w Biskupcu.

Jak informuje mł. bryg. Tadeusz Ruczyński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim, najbliższą akcję poboru krwi zaplanowano w sobotę, 4 lipca, od godz. 8. Przed budynkiem nowomiejskiej straży pożarnej stanie autobus do poboru krwi. Zaproszeni są strażacy i osoby cywilne.
— Gorąco namawiamy wszystkich zainteresowanych do oddania krwi. Należy zabrać dowód osobisty. Rejestracja odbywać się będzie w godz. 8 – 11 — informuje Tadeusz Ruczyński.
Sobotnia akcja odbędzie się w ramach trwającej w 2020 roku piętnastej edycji Programu „Strażacy w honorowym krwiodawstwie” odbywającej się pod hasłem „Ognisty ratownik – gorąca krew”.

Przy okazji warto zapowiedzieć już kolejne akcje poboru krwi. Kolejna odbędzie się 11 lipca (sobota) w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Grodzicznie, a następna 25 lipca (sobota) w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Biskupcu. Organizatorzy zapraszają krwiodawców.

Grażyna JonowskaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages