środa, 21 października 2020. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Dyrektorzy rozmawiali z burmistrzem o zakończeniu roku szkolnego

2020-06-13 00:41:27 (ost. akt: 2020-06-13 00:49:41)
Spotkanie burmistrza z dyrektorami szkół

Spotkanie burmistrza z dyrektorami szkół

Autor zdjęcia: Nadesłane

Burmistrz Józef Blank zaprosił do Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście dyrektorów szkół podstawowych na spotkanie, którego tematem było ustalenie formuły organizacji zakończenia roku szkolnego oraz wakacyjnych dyżurów żłobka i oddziałów przedszkolnych.

Dyrektorzy nowomiejskich szkół — Bożena Rutkowska-Marciniak (SP 3), Zbigniew Domżalski (SP 2) i Jerzy Resicki (SP 1) zaproponowali gospodarzowi miasta organizację zakończenia roku szkolnego w dniu 26 czerwca w godzinach 8-14 na boiskach szkolnych i z podziałem na grupy, aby zachować zasady bezpieczeństwa określone przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Ustalono też możliwość odbioru świadectw w sposób indywidualny, jednak tu decyzję podejmą rodzice, którzy winni skontaktować się z dyrektorem szkoły lub wychowawcą klasy.

W okresie wakacyjnym we wszystkich nowomiejskich jednostkach oświatowych zachowana będzie opieka od godziny 7 do16 dla dzieci w Żłobku Miejskim i w Przedszkolu Miejskim oraz dla dzieci oddziałach przedszkolnych wszystkich trzech nowomiejskich podstawówek.
Podczas spotkania omówiona została również forma organizacji egzaminu ósmoklasisty przeprowadzanego w poszczególnych szkołach w dniach 16-18 czerwca 2020 roku.

W spotkaniu uczestniczyła również Paulina Rolka, pełniąca obowiązki kierownika Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim. red

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages