Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Powolny powrót do gry czyli "odmrażanie" sportu

2020-04-25 14:33:32 (ost. akt: 2020-04-25 14:35:31)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski, archiwum Gazety Nowomejskiej

Premier Mateusz Morawiecki i minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk podczas sobotniej konferencji prasowej, poinformowali o kolejnym etapie powrotu "do normalności"

Do tej pory obiekty sportowe były zamknięte. Drugi etap powrotu "do normalności" przewiduje otwarcie boisk, stadionów, stadnin koni czy kortów tenisowych.
Nastąpi to 4 maja.

- Chcemy przejść do kontrofensywy. Sport przyczynia się do poprawy naszego zdrowia - powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Jednak będą obowiązywać pewne ograniczenia. Na obiektach sportowych będzie mogło być maksymalnie sześć osób. Zakazem wstępu objęte zostaną szatnie.

Pod koniec maja ma nastąpić powrót do ekstraklasy piłkarskiej, drużyny będą rywalizować jednak bez obecności kibiców na trybunach - powiedział premier Morawiecki.

a.laskowska@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W weekendowym (25-26 kwietnia) wydaniu m.in.

Romantyzmem w wirusa... rutyny
„Magdusia… Ty już wiesz co… Kocham Cię” — billboard z takim napisem pojawił się w Olsztynie. Nie wiemy, kto jest adresatką tych słów, kto nadawcą, nie wiemy nawet, czy nie jest to element jakiejś kampanii reklamowej. Ale można to traktować jako przypomnienie, że nawet w czasie kwarantanny romantyczne gesty się liczą.

Natalia DąbkowskaZdjęcie potrafi przenieść w czasie
Fotografia to pasja, uzależnienie, ten momentu „sekundę przed” i kiedy okazuje się, że wszystko układa się, tworząc piękny kadr. Obraz staje się prawdziwy. Czysta adrenalina. — Takiego uzależnienia życzę każdemu! — mówi Natalia Dąbkowska ze Szczytna.

Adrianna TrzepiotaKażdy z nas ma swojego anioła
Pisanie książek jest jej spełnieniem marzeń i życiową misją, a ostatnia "Zimowa Jutrzenka" podczas plebiscytu Książka Roku 2019 zajęła pierwsze miejsce.
— Zaczynać od nowa jest trudno, ale jeśli się podejmuje decyzje w zgodzie z sercem, to wychodzi się na prostą — przekonuje Adrianna Trzepiota.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages