Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Pracownik Sanepidu w Nowym Mieście z dodatnim wynikiem na koronawirusa

2020-03-25 11:23:14 (ost. akt: 2020-03-27 11:47:48)

25 marca 2020 został potwierdzony pierwszy przypadek zarażenia koronawirusem w powiecie nowomiejskim.

To kobieta w średnim wieku, zarażona poprzez transmisję lokalną. Jak podaje Rzecznik Prasowy Wojewody Krzysztof Guzek, kobieta jest hospitalizowana w Szpitalu Zakaźnym w Ostródzie.

Zakażona kobieta to pracownik sanepidu w Nowym Mieście Lubawskim. Wszyscy pracownicy placówki są na kwarantannie. Sanepid będzie dezynfekowany.

- W dniu dzisiejszym trwa dezynfekcja pomieszczeń, pracownicy są skierowani na kwarantannę - informuje rzecznik wojewody Krzysztof Guzek - Od jutra tj. 26 marca PSSE w Nowym Mieście będzie działać normalnie. Wydelegowani zostali pracownicy z innych placówek.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plW dzisiejszym wydaniu m.in.

Koronawirus nie wystraszył krwiodawców
Na krwiodawców z Warmii i Mazur można zawsze liczyć. Nie przestraszyli się epidemii i codziennie stawiają się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie. Dyrektor Grażyna Kula: mamy sytuację opanowaną.


Tanie paliwo już nie cieszy
Dawno już nie było tak tanio na stacjach benzynowych. Ceny paliw spadły nawet poniżej 4 zł za litr. Dziś jednak chyba nikogo to nie cieszy.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages