Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Kolejne podium dla drużyny UKS „Sokół” SP 2 w wojewódzkiej lidze minisiatkówki Kinder Sport

2020-03-10 15:42:22 (ost. akt: 2020-03-10 15:47:37)
Zawodnicy UKS "Sokół" w Giżycku

Zawodnicy UKS "Sokół" w Giżycku

Autor zdjęcia: SP 2

W Giżycku na obiektach COS OPO (Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich) odbyła się trzecia kolejka ligi wojewódzkiej minisiatkówki Kinder Sport.

Kolejny raz bardzo dobrze zaprezentowali się biorący udział w rozgrywkach uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Drużyna w kategorii „Trójki" rocznik 2008 w składzie: Hubert Jabłoński, Paulo Lisowicz, Jakub Gawiński i Jakub Jaroszewski zajęła tym razem 3 miejsce i zapewniła sobie już awans do turnieju finałowego, który rozegrany zostanie w maju w Ełku. Dwie najlepsze drużyny z w/w turnieju zagrają w rozgrywkach ogólnopolskich. Drużyna „Czwórek " rocznik 2007 w składzie: Juliusz Bucha, Filip Derdulski, Kornel Zbikowski, Miłosz Bochenek, Olaf Hinc, Antoni Suchocki również uplasowała się na 3 miejscu i jest już jedną nogą w finałowym turnieju. Przed podopiecznymi trenera pana Macieja Bochenka jeszcze dwa turnieje eliminacyjne w Ełku i Szczytnie, odpowiednio w marcu i kwietniu. Planem minimum był awans do najlepszej ósemki czyli do turnieju finałowego, ale młodzi sportowcy mają duże szanse i apetyt na miejsca medalowe i na pewno, jak mówi trener pan Maciej Bochenek, będą walczyć!
SP 2
Zawodnicy UKS


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages