Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

"Motylki" w teatrze

2020-03-08 12:33:10 (ost. akt: 2020-03-08 12:35:39)
Nie zabrakło pamiątkowej fotografii

Nie zabrakło pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: SP 2

27 lutego grupa przedszkolna „Motylki” z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim wzięła udział w zajęciach tematycznych „W teatrze”.

„Motylki” i ich wychowawczynię – panią Małgorzatę Kozłowska odwiedziła pani Joanna Mierzyńska, która jest nauczycielem historii w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Pani Joasia opowiedziała dzieciom o teatrze, jego powstaniu i funkcjonowaniu na przełomie wieków. „Motylki” dowiedziały się wielu ciekawostek o pracy aktorów, o kostiumach, w których występowali w starożytnej Grecji. Wiele radości sprawiło przedszkolakom odgrywanie różnych ról oraz przebieranie się do nich. Poprzez odgrywanie różnorodnych scenek dzieci wzbogaciły swoje słownictwo. „Motylki” wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Kozłowską serdecznie dziękują pani Joannie Mierzyńskiej za wspaniałe zajęcia.
SP 2


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages