Czwartek, 6 sierpnia 2020. Imieniny Jakuba, Sławy, Wincentego

Bal karnawałowy w SP2

2020-02-21 15:36:18 (ost. akt: 2020-02-21 15:40:03)
Na balu spotkali się uczniowie wszystkich klas SP 2

Na balu spotkali się uczniowie wszystkich klas SP 2

Autor zdjęcia: SP2

Dnia 18 lutego 2020 roku odbył się bal karnawałowy zorganizowany dla klas I - VIII Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim.

Młodzież świetnie bawiła się przy muzyce, którą przygotował i odtwarzał Aleksander Wiśniewski z klasy VIII a. Gry i zabawy jako wodzirejki prowadziły panie Paulina Brodzik i Kinga Banach-Pawlicka. Serdeczne podziękowania skierowane do pani Hanny Kruzy, która specjalnie na tę okazję przygotowała układy taneczne. Do zabawy karnawałowej zaangażowano dziewczęta z klasy VII c Amelię Wysocką, Oliwię Górtatowską, Laurę Ujazdowską, Laurę Baranek, Klaudię Wiśniewską i Julię Rygielską. Kornel Seroczyński i Mikołaj Milkowski pomagali w przygotowaniach do zabawy. W organizację balu zaangażował się również przewodniczący szkoły Tymoteusz Morenc.

Członkami jury zostały panie: Magdalena Grabowska, Martyna Wilczewska, Karolina Przybyłowska, pani Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka Renata Szwarc. Komisja konkursowa wybrała najciekawiej przebrane klasy w dwóch kategoriach: I - III i IV- VIII. Zwycięzcą klas młodszych okazała się klasa II a z wychowawcą panią Hanną Kruzą oraz klasa VII b z wychowawcą panią Małgorzatą Fijałkowska. Zwycięzcy konkursu otrzymali puchary ufundowane przez Dyrektora Zespołu szkół Podstawowej i Muzycznej pana Zbigniewa Domżalskiego.

Jury wytypowało również króla i królową balu, zostali nimi Nikola Mączkowska i Ksawery Stybowski z klasy I a. Wychowawczynią klasy I a jest pani Ewa Banaszewska. Król i Królowa otrzymali słodkie upominki i zasiedli na specjalnie przygotowanych tronach. Oświetleniem balu zajął się profesjonalny operator pan Marcin Łachmański z Lubawy DJ Młody DM Events.
SP 2


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages