Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Po olsztyńskiej gali sportu szkolnego, kolejna gala w Nowym Mieście

2020-02-15 16:52:12 (ost. akt: 2020-02-15 17:09:29)
Galeria Przyjaciół Sportu Nowomiejskiego

Galeria Przyjaciół Sportu Nowomiejskiego

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Pod dachem Miejskiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie podsumowujące Galę Sportu Szkolnego WM SZS w roku szkolnym 2018/2019. Gala odbyła się w Olsztynie, a powiat nowomiejski znalazł się na pierwszym miejscu w skali regionu warmińsko-mazurskiego.

Na podsumowanie olsztyńskiej gali zaproszono animatorów sportu, w tym przypadku nauczycieli szkół z całego powiatu. Z zaproszenia skorzystali dyrektorzy placówek oświatowych i osoby, które można nazwać mianem przyjaciół sportu.

Przybyłych gości przywitał Andrzej Ochlak, starosta powiatu i jednocześnie gospodarz uroczystości. Ponadto do uczestników spotkania zwrócił się Wacław Wasiela, przewodniczący Warmińsko-Mazurskego Szkolnego Związku Sportowego.

Mirosław Urbanowski, na co dzień trener lekkiej atletyki i członek zarządu W-M SZS omówił wyniki olsztyńskiej gali. Potem przyszedł czas na uhonorowanie osób zaangażowanych w sport na terenie powiatu nowomiejskiego, współautorów sukcesów młodych sportowców.

OTO UHONOROWANI PODCZAS NOWOMIEJSKIEGO SPOTKANIA

Odznaczenia dla nauczycieli wychowania fizycznego (medale)

Szkoły prowadzone przez starostwo
Anita Trela -Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku
Marlena Rymer- Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku
Leszek Podliński- Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku
Arkadiusz Wierzbowski – Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku
Krzysztof Żurawski- Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku
Dorota Dreszler- Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście
Mariusz Neuman- Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście
Barbara Trzcińska- Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście

Nauczyciele wychowania fizycznego Gmina Biskupiec
Mariusz Każmierczyk- Szkoła Podstawowa w Biskupcu
Anna Żak -Zespół Szkół w Bielicach
Marek Żak- Zespół Szkół w Bielicach
Eugeniusz Majas- Zespół Szkół w Bielicach
Daniel Chyliński - Zespół Szkół w Bielicach
Anna Mrózek- Szkoła Podstawowa w Lipinkach

Nauczyciele wychowania fizycznego Gmina Kurzętnik
Leszek Milewski- Zespół Szkół w Kurzętniku
Jan Potomski - Zespół Szkół w Kurzętniku
Sylwia Gortatowska - Zespół Szkół w Kurzętniku
Jowita Jankowska - Zespół Szkół w Kurzętniku
Jarosław Roszkowski - Zespół Szkół w Kurzętniku
Grzegorz Mickiewicz- Szkoła Podstawowa w Tereszewie
Ryszard Krajnik- Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim
Arkadiusz Kamiński- Szkoła Podstawowa w Marzęcicach
Mateusz Kołakowski - Szkoła Podstawowa w Marzęcicach

Nauczyciele wychowania fizycznego Gmina Nowe Miasto

Tomasz Harfelder – Zespół Szkół w Bratianie
Maciej Dąbrowski- Zespół Szkół w Bratianie
Henryk Zagórski- Szkoła Podstawowa w Gwiździnach
Grażyna Zagórska- Szkoła Podstawowa w Jamielniku
Daniel Smukała- Szkoła Podstawowa w Jamielniku
Izabela Kruk-Senkowska- Szkoła Podstawowa w Radomnie

Nauczyciele wychowania fizycznego Gmina Grodziczno

Anna Kamińska – Szkoła Podstawowa w Mrocznie
Dawid Rutkowski- Szkoła Podstawowa w Mrocznie
Bogdan Kliniewski- Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie
Elżbieta Kriks- Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie
Dorota Nowińska- Szkoła Podstawowa w Zajączkowie
Przemysław Konicz-Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu

Nauczyciele wychowania fizycznego Miasto Nowe Miasto
Zbigniew Gołębiewski- Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście
Andrzej Czepek- Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście
Artur Marcfeld- Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście
Anna Gąsiorek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Mieście
Maciej Bochenek- Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Mieście
Krzysztof Przybysz – Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Mieście
Jakub Klimpel- Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Mieście
Justyna Neuman- Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowym Mieście
Sebastian Prokop- Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowym Mieście
Piotr Gorzka- Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowym Mieście

Podziękowania dla dyrektorów szkół z terenu Powiatu Nowomiejskiego
Katarzyna Trzaskalska-Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku
Barbara Przeradzka-Martko - Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście
Dyrektorzy Szkół Gmina Biskupiec
Teresa Buzanowska -Szkoła Podstawowa w Biskupcu
Katarzyna Wszosek-Sudoł - Szkoła Podstawowa w Łąkorzu
Jolanta Szymecka - Szkoła Podstawowa w Lipinkach
Marzena Gapska – Zesołu Szkół w Bielicach
Grażyna Tadajewska - Szkoła Podstawowa w Szwarcenowie
Barbara Kołpacka - Szkoła Podstawowa w Ostrowitem
Dyrektorzy Szkół Gmina Kurzętnik
Jolanta Paplińska- Zespół Szkół w Kurzętnika
Anna Błaszkowska-Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim
Wioletta Kozłowska- Szkoła Podstawowa w Tereszewie
Katarzyna Pukalska-Szkoła Podstawowa w Marzęcicach

Dyrektorzy Szkół Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Ewa Przybylska- Zespół Szkół w Bratianie
Małgorzata Jankowska- Szkoła Podstawowa w Jamielniku
Hanna Błaszkowska- Szkoła Podstawowa w Gwiździnach
Barbara Śmiech- Szkoła Podstawowa w Radomnie
Adrian Ziółkowski- Szkoła Podstawowa w Skarlinie
Ewa Wodara- Społeczna Szkoła Podstawowa w Tylicach

Dyrektorzy Szkół Gmina Grodziczno
Urszula Ewertowska- Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie
Edyta Zielazna- Szkoła Podstawowa w Mrocznie i Boleszynie
Rafał Lubieniecki- Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu
Urszula Zakreta- Szkoła Podstawowa w Zajączkowie

Dyrektorzy Szkół Miasto Nowe Miasto Lubawskie
Jerzy Resicki – Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście
Zbigniew Domżalski- Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Mieście
Bożena Rutkowska-Marciniak- Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowym Mieście

Podziękowania dla Przyjaciół sportu
Zdzisław Lewalski
Wiesław Schwarz
Jerzy Dembiński
Feliks Stachowicz
Marek Borkowski
Karolina Nalik
Łukasz Okołowski
Jan Obuchowski
Mieczysław Kubacki
Bernadeta Kleinowska
Maciej Przybylski
płk Ambroży Brzozowski

Ponadto podziękowania trafiły do rąk burmistrza miasta oraz wójtów wszystkich gmin nowomiejskich.
ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages