XV edycja memoriału Zbigniewa Stępnia za nami! [ZDJĘCIA]

2020-02-10 12:48:28(ost. akt: 2020-02-10 13:03:31)

Autor zdjęcia: Alina Laskowska

Od grudnia, na nowomiejskiej hali MOSiR, pod okiem Artura Marcfelda, rywalizowało 14 drużyn piłkarskich. Za nami finałowe mecze.
W sobotę 8 lutego, rozegrane zostały ostatnie mecze Nowomiejskiej Ligi Halowej im. Zbigniewa Stępnia.
Był to czas świetnej, sportowej rywalizacji, za co dziękował burmistrz Józef Blank, życząc kolejnych spotkań w sportowym duchu.

Zwycięzcą turnieju jest drużyna Tedi-Trans z 36 punktami. Sześć punktów mniej i drugie miejsce zdobyła ekipa Stępień Team z Gwiździn, podium zamyka Admar Szwarcenowo z 28 punktami.

IV miejsce L-START (22pkt), V miejsce PARAKLET (22pkt), VI miejsce WT Opakowania (21pkt), VII miejsce Burza Łąkorz (20pkt), VIII miejsce Auto Serwis (19pkt), IX miejsce Euro Dach (17pkt), X miejsce Banda Łysego (16pkt), XI miejsce Lorki (13pkt), XII miejsce Sokołek (9pkt), XIII miejsce Gregor Jamielnik (7pkt), XIV miejsce ZSZ Kurzętnik (3pkt).

Najlepszym strzelcem XV edycji memoriału został Arkadiusz Konicz z Tedi-Trans ( 22 bramki), najlepszym bramkarzem został Mariusz Wiśniewski grający w barwach Stępień Team Gwiździny, a najlepszym zawodnikiem Oskar Brzuszczak reprezentujący Euro Dach. XV edycję Ligi Halowej im. Zbigniewa Stępnia prowadził i koordynował Artur Marcfeld.

Gratulacje Panowie i do zobaczenia za rok!