środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

W Radomnie świętowali i zbierali dla Julki

2020-01-26 09:38:15 (ost. akt: 2020-01-26 09:46:06)

Autor zdjęcia: SP Radomno

Fantastyczne wieści napływają ze Szkoły Podstawowej w Radomnie. Podczas uroczystości w szkole, wszyscy cudownie spędzili czas i przy okazji zebrali piękną kwotę dla Julki.

SP Radomno: Dnia 15 stycznia w naszej szkole odbył się Dzień Babci i Dzień Dziadka. W tym roku było to połączone wraz z balem karnawałowym. Na samym początku uczniowie przedstawili przygotowane wiersze, tance i śpiewy dla swoich dziadków. Później odbył się słodki poczęstunek i.. biesiada! Dziadkowie wraz z swoimi wnukami bawili się doskonale, a do zabawy przygrywal nam Adam Twardy. Wszyscy bawili się wybornie !

SP Radomno: 16.01.2020r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas V-VIII. W czasie imprezy przeprowadzono konkursy na wykonanie : stroju karnawałowego, makijażu oraz stroju hawajskiego z krepy itp.

Podczas zabawy sprawdzono umiejętności taneczne, które reprezentowały poszczególne klasy. Uczniowie uczestniczyli w rywalizacji pt. "jeden dzień z życia pewnej rodzinki". W czasie zabawy przeprowadzono różnorodne zabawy integracyjne.

Podczas obchodów Dnia Babci i Dziadka oraz Balu Karnawałowego Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej przeprowadziła kawiarenkę, z której cały dochód przeznaczono na leczenie małej Julki!

1331, 62 zł taka kwota zasili konto Małej Iskierki!


Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców i wszystkich ludzi o wielkich sercach!

Do końca zbiórki na siepomaga zostało 11 dni. Do tej pory zebrano olbrzymią kwotę - 7 480 040,69 zł . Brakuje jeszcze 2 307 193,31.

Jeśli chcesz dokonać wpłaty, kliknij ----> https://www.siepomaga.pl/ocalic-julke
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages