Poniedziałek, 24 lutego 2020. Imieniny Boguty, Bogusza, Macieja

VI Ogólnopolski Festiwal „Niebieskim światłem oświeceni” w Lubawie

2020-01-16 16:40:03 (ost. akt: 2020-01-16 17:05:11)
Na pamiątkowej fotografii

Na pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: SP 2

13 stycznia 2020 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie odbył się VI Ogólnopolski festiwal „Niebieskim światłem oświeceni”.

13 stycznia 2020 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie odbył się VI Ogólnopolski festiwal „Niebieskim światłem Oświeceni”. Tworzenie warunków do rozwoju twórczości muzycznej, konfrontacje wokalistów w oparciu o repertuar świątecznych kolęd i pastorałek, wymiana doświadczeń artystycznych wokalistów oraz promocja działalności instruktorów i nauczycieli zajmujących się formami wokalnymi to główne cele festiwalu. Profesjonalne jury oceniało: dobór repertuaru, umiejętności wokalne, wykonanie i interpretację, osobowość artystyczna oraz ogólne wrażenie artystyczne.

W festiwalu wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Nasi soliści wystąpili w dwóch kategoriach. W kategorii I – rocznik 2013 – 2009 wystąpili: Antoni Fijałkowski oraz Aleksandra Kwiatkowska, natomiast w kategorii II – rocznik 2008 – 2005 zaprezentowali swoje umiejętności wokalne: Otylia Olęcka i Milena Bartnicka. Do festiwalu uczniów przygotowała pani Magdalena Domżalska. W II kategorii wspaniały sukces, zajmując pierwsze miejsce, odniosła Otylia Olęcka. Naszą szkołę także reprezentowała w kategorii I Paulina Pijaczyńska.

SP 2Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages