środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Bajkowe bale dla Julki! Zapraszamy do Iławy i Lubawy

2020-01-16 13:28:49 (ost. akt: 2020-01-16 17:48:22)

2 lutego Armia Julki będzie w Lubawie a 16 lutego w Iławie. Już dziś zarezerwuj sobie ten termin.

Nowomiejski bal karnawałowy dla Julii Rówczyńskiej okazał się wielkim hitem. Zebrano ponad 34 tysiące a integracja społeczeństwa przerosła najśmielsze oczekiwania. Frekwencja, zaangażowanie i sukces nowomiejskiego balu to przetarte ścieżki do organizacji tego typu imprez w innych miastach.

I tak się stało!

2 lutego wielka akcja w Lubawie. Bajkowa impreza dla Julki odbędzie się na Hali OSiR od godziny 13 do 19. Zaplanowano długą listę atrakcji. Dzieciaki z pewnością skorzystają z dmuchanych zjeżdżalni, animacji, kącików maluszka czy plastycznego. Będzie fotobudka, kącik manicure, pokazy pierwszej pomocy i oczywiście kawiarenka. Na scenie także zapowiada się ciekawie. Dave Adams, uczestnik The Voice of Poland, Niemagiczny Dawid i zespół muzyczny OMEGA. Odbędzie się także pokaz CSW Champion i ZUMBA Kids. Podobnie jak w Nowym Mieście, wstęp 10 złotych.

Już wiemy, że 16 lutego, podobna impreza odbędzie się w Iławie, na hali ICSiR. Szczegóły niebawem ale już dziś warto zaplanować sobie ten dzień.

To okazja do świetnej zabawy ale przede wszystkim do pomagania. Julia Rówczyńska z Nowego Miasta, dziewczynka chorująca na SMA 1, czyli rdzeniowy zanik mięśni, walczy o zdrowie i życie. Cała masa dobrych aniołów, od listopada 2019, walczy razem z nią, zbierając pieniądze na , najprawdopodobniej, najdroższy lek na świecie. Ostatnią szansą dla Juleczki jest terapia genowa lekiem Zolgensma w USA. Leczenie będzie polegało na podaniu genu, którego nie ma Julcia – genu odpowiedzialnego za białko warunkujące pracę mięśni. Jedyne, co nas oddala od leczenia, to astronomiczna cena za życie naszej córeczki. Cena, która obejmuje lek, infuzję oraz opiekę lekarską przez cały czas trwania terapii.

To najprawdopodobniej najdroższy lek na świecie. Najdroższy i jedyny, który może zatrzymać SMA!

Brakuje jeszcze 3 073 659 zł ale na koncie już 6 713 615 zł !!! Nie można się zatrzymać, cel jest całkiem blisko...

a.laskowska@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. czytelnik #2850491 | 109.95.*.* 16 sty 2020 16:04

    W Lubawie jest OSiR, nie MOSiR.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages