Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Promotor bezpieczeństwa wśród dzieci - Ryszard Krzemieniewski nagrodzony!

2019-12-27 09:55:26 (ost. akt: 2019-12-27 09:58:13)

Autor zdjęcia: KPP Nowe Miasto Lubawskie

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Mieście Lubawskim insp. Jacek Drozdowski wraz ze swoim I Zastępcą mł. insp. Mirosławem Mozarczykiem podziękowali lokalnemu animatorowi kultury Ryszardowi Krzemieniewskiemu za działalność profilaktyczną i propagowanie zasad bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży.

Pan Ryszard Krzemieniewski od wielu lat organizuje imprezy edukacyjno-profilaktyczne dla dzieci i młodzieży na terenie Nowego Miasta Lubawskiego podczas których promuje bezpieczne poruszanie się po drogach, bezpieczne zabawy podczas letniego i zimowego wypoczynku (m.in. „Bezpieczna zima”, „Bezpieczne wakacje”, „Bezpieczna droga do szkoły”, „Z odblaskiem bezpieczniej”,). Nowomiejscy policjanci zawsze chętnie włączają się w inicjatywy podejmowane przez pana Ryszarda. Ta współpraca jest doskonałą okazją do podnoszenia świadomości znaczenia profilaktyki społecznej w obszarze bezpieczeństwa młodych mieszkańców miasta.

W miniony piątek Komendant Powiatowy Policji w Nowym Mieście Lubawskim insp. Jacek Drozdowski wraz ze swoim I Zastępcą mł. insp. Mirosławem Mozarczykiem zaprosili do komendy pana Ryszarda Krzemieniewskiego. Spotkanie to było doskonałą okazją do złożenia mu podziękowań za wieloletnie zaangażowanie i organizowanie przedsięwzięć profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży z Nowego Miasta Lubawskiego. Działania pana Ryszarda w troskę o bezpieczeństwo dzieci zostały docenione przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasza Klimka. Oprócz pisemnych podziękowań pan Ryszard otrzymał także upominek specjalnie przygotowany dla niego przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.
inf. KPP Nowe Miasto Lubawskie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Były podopieczny wielu imprez #2840335 | 77.252.*.* 27 gru 2019 21:02

  Bardzo szanuje Pana Ryszarda. Brałem udział w wielu turniejach piłkarskich doskonale organizowanych własnie przez tego Pana w Kurzętniku. Kto pamięta że wysyłał piłki dzieciom w Afryce?

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. X #2840022 | 77.87.*.* 27 gru 2019 13:32

   Nie jest on aż taki spoko. Mówił nieprawdę na bardzo miłą i uprzejmą panią i przez niego ta pani straciła pracę.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. W.S. #2840014 | 77.112.*.* 27 gru 2019 13:12

    Brawo Rysiu,jesteś WIELKI!!!Gratuluję oby więcej takich ludzi.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. excop #2840007 | 5.173.*.* 27 gru 2019 12:33

    Pamiętam Pana Rysia, gdy kilkadziesiąt lat temu w okresie wakacyjnym dbał o dzieci w ośrodku nad jez. Partęczyny Wielkie. Działał też w UKS Tereszewo. Ma niespożyte siły. Trzecie pokolenie milusińskich dorasta, a On sam jak zawsze pełen energii wychowawczej. Dla Pana Rysia, jak sam kiedyś powiedział, najważniejszy jest uśmiech i zadowolenie dzieci.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages