Czwartek, 1 października 2020. Imieniny Heloizy, Igora, Remigiusza

„Niech Twój pokarm będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”

2019-12-20 11:34:10 (ost. akt: 2019-12-20 11:46:13) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Alina Laskowska

Zmiana nawyków, skuteczna suplementacja i wsłuchiwanie się we własny organizm to zdecydowany klucz nie tylko do szczupłej sylwetki, ale i długotrwałego zdrowia i dobrej formy.

— Gdy dobijamy do pięćdziesiątki, dzieci dorośleją, wyprowadzają się, my zamiast zaczynać tzw. „drugie życie”, zaczynamy... chorować — mówiła Marzanna Elżbieta Habibovic podczas spotkania, które prowadziła wraz z Panią Anną Nowińską, pracującą w firmie PM International. – Z wiekiem przybywa tylko tabletek, a wcale tak być nie musi – dodaje.
I udowadnia, że właściwe odżywanie w tych czasach i dodatkowa suplementacja czasami może zastąpić garście tabletek, jakie spożywamy.
— Badania na szczurach pokazują, że uzależnienie od cukru jest silniejsze niż uzależnienie od kokainy. To sygnał dla nas, że łatwo wpaść w cukrową pułapkę. A cukier jest wszędzie, nawet we frytkach z Mc Donalds! — opowiada pani Marzanna. — I poza walorami smakowymi nie daje nam nic dobrego. A walory smakowe można zastąpić na wiele innych, zdrowszych sposobów.
Największe wrażenie wywarły osoby, które z pomocą pani Marzanny postanowiły zmienić swoje życie. Jedną z nich jest współprowadząca Anna Nowińska, która udowodniła swoim wyglądem, energią i opowieściami, że warto było. Imponujący spadek kilogramów, większa sprawność, energia, błysk w oku i uśmiech na twarzy. I to nie aktorzy z reklam, to ludzie tuż obok nas, którzy pragnęli zmian w swoim życiu. Trafili do VIP Studio w Nowym Mieście lub zostali zwerbowani do zmiany przez Panią Anię.
— Obie prowadzące polecają Program Cellreset, by zacząć rewolucję w swoim dotychczasowym życiu. Cellreset to 28 - dniowa kuracja, początek w drodze o nową, lepszą wersję siebie – przekonują obie panie – to fantastyczny start w nową jakość życia. Ale po tym czasie nie ma powrotu do starych nawyków.
Produkty FitLine wyróżniają się zastosowaniem niepowtarzalnej Koncepcji Transportu Substancji Odżywczych (NTC), która dostarcza organizmowi dokładnie tych składników odżywczych, które są odpowiedzialne za urodę i dobre samopoczucie. Dzięki naszej suplementacji poprawie ulega działanie układu odpornościowego, wzmacnia się również praca serca, wpływając pozytywnie na funkcjonowanie układu krwionośnego. Do tego dochodzi odczuwalny i natychmiastowy wzrost siły i koncentracji, uzupełniony o efekty zewnętrzne takie jak ładniejsza skóra, włosy i paznokcie. Dzięki tym cechom FitLine staje się bazą dla skutecznej strategii anti - aging – opowiada pani Marzanna. — Moi pacjenci są najlepszą rekomendacją i dowodami na skuteczność. Dowodami namacalnymi, ponieważ możemy obserwować ich na co dzień, jak rozkwitają i cieszą się życiem.
Jeśli potrzebujesz zmiany, pomocy, odbudowy zdrowia lub zgubienia zbędnych kilogramów. Jeśli chcesz cieszyć się zdrowiem, dobrą formą, tryskać energią to serdecznie zapraszamy na spotkanie i konsultacje do VIP STUDIO.
Alina Laskowska


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages