Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Konkurs na wykonanie „Globalnej Sałatki”

2019-11-29 23:43:16 (ost. akt: 2019-11-29 23:45:38)
Na pamiątkowej fotografii

Na pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: SP 2

W ramach podsumowania projektu „Uczymy (się) razem dla rozwoju” 22 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs na wykonanie „Globalnej Sałatki”.

Był on skierowany do uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej, a odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej. Zadanie drużyn, które były reprezentacjami poszczególnych klas, polegało na wykonaniu sałatki z siedmiu produktów. Listę produktów otrzymali uczniowie wraz z regulaminem konkursu. Smak sałatek oceniała komisja konkursowa, w której pracowały panie: Małgorzata Potomska, Joanna Mierzyńska i Paulina Brodzik. Z kolei przedstawiciele klas I - III oceniali estetykę sałatek. O całościowym wyniku decydowały: estetyka, smak, wykorzystanie aplikacji Pola oraz Zdrowe Produkty, z którymi uczniowie mogli wcześniej się zaznajomić. Podczas apelu zostały również podsumowane akcje związane z realizacją projektu. Najlepszą sałatkę wykonała drużyna klasy VII b. Na ręce teamu Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka pani Renata Szwarc przekazała Puchar Dyrektora Szkoły. Apel przygotowały i poprowadziły panie: Hanna Kruza oraz Małgorzata Prokop.

SP 2

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages