Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Wernisaż wystawy prac Krzysztofa Osieckiego

2019-11-28 18:16:48 (ost. akt: 2019-11-28 18:18:35)

W sobotę 23 listopada 2019 roku w „Przestrzeni Gruzownia” Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim Burmistrz Józef Blank uczestniczył w wernisażu wystawy prac malarskich naszego mieszkańca Krzysztofa Osieckiego.

Ekspozycja składa się z 32 prac malarskich, których tematem przewodnim jest pejzaż, niekiedy lekko niedopowiedziany, niejednoznaczny, symboliczny. Malarstwo, grafika i fotografia to pasja, którą nowomiejski artysta chętnie dzieli się uczestnicząc aktywnie w organizowanych wystawach, plenerach i życiu kulturalnym naszego miasta.
Twórczość Pana Krzysztofa Osieckiego - który mimo, że nie ukończył żadnej szkoły plastycznej - od kilku już lat prezentowana jest na wielu wystawach. Pan Krzysztof, jako artysta niezależny, tworzący w czasie wolnym od pracy i codziennych obowiązków inspiruje swoją determinacją i swobodą wyrazu.
Burmistrz Józef Blank pogratulował naszemu mieszkańcowi talentu artystycznego. Podziękował za promocję Nowego Miasta Lubawskiego oraz życzył wielu ciekawych, nowomiejskich inspiracji w artystycznej pasji i przygodzie ze sztuką.

Serdecznie zachęcamy do zwiedzania wystawy w terminie od 23 listopada do 22 grudnia w godzinach pracy Miejskiego Centrum Kultury (7.30- 20.00) bądź po uprzednim kontakcie telefonicznym (weekendy)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages