środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

PKSem po główną nagrodę! Za nami XII Przegląd Kabaretów HiHiHaHa! [FOTOGALERIA]

2019-11-18 15:19:36 (ost. akt: 2019-11-19 18:18:55)

Autor zdjęcia: Alina Laskowska

Dni pełne śmiechu podczas kabaretowego maratonu na scenie GCK w Kurzętniku. Gwiazdą wieczoru i zarazem mocnym finałowym akcentem był Wojciech Tremiszewski, znany z kabaretu LIMO.

Już po raz 12 zorganizowano Przegląd kabaretów pod nazwą Hi Hi Ha ha! To ważne wydarzenie kulturalne, na stałe wpisane w kalendarz lokalnej rozrywki.

Tegoroczna edycja nie zawiodła. Jury w składzie: Andrzej Lewicki - pedagog, kabareciarz, związany ze sceną artystyczną, Roman Lewicki - Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku oraz Agnieszka Stajszczak - Prezes Zarządu Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska nie mieli łatwego zadania.

Jurorzy po obejrzeniu zadecydowało, że główną nagrodę otrzyma kabaret PKS z Lublina. Drugą lokatę jurorzy przyznali kabaretowi Tumult z Poznania, a trzecią wręczono kabaretowi Rysiek z Poznania.

Były też wyróżnienia dla Krystiana Maciejewskiego i kabaretu Samo Swoi z Rakowic . Swoje nagrody przyznała także publiczność przeglądu. Po pierwszym dniu publiczność uznała za najciekawszy występ kabaretu Rysiek, natomiast drugiego dnia, według widzów, najlepszym był kabaret PKS. Na koniec przeglądu wystąpiła gwiazda — Wojciech Tremiszewski.

Gospodarzami Przeglądu Kabaretów była Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska, Kacze Bagno oraz GCK w Kurzętniku. Patronat medialny objęła Gazeta nowomiejska. alPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages