Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Rysiek poDŻEMowałby z nimi. Iławski Blues Station wygrał kolejny prestiżowy konkurs

2019-10-26 20:55:33 (ost. akt: 2019-10-26 20:56:38)
Blues Station

Blues Station

Autor zdjęcia: Facebook zespołu

Iławski Blues Station z kolejnym sukcesem na koncie. Zespół wygrał kolejny konkurs i zagra z Sebastianem Riedlem oraz orkiestrą Tomasza Szymusia.

Riedel4Riedel, to planowany na 13 grudnia tego roku koncert Sebastiana Riedla (syna legendarnego wokalisty zespołu Dżem) z zespołem Cree i orkiestrą Tomasza Szymusia.
Koncert będzie wspomnieniem o Ryszardzie Riedlu.
Agencja organizująca wydarzenie wspólnie z Antyradiem zorganizowała konkurs. Wyłoniono w nim zespół, który zagra wspólnie z Cree i Orkiestrą Tomasza Szymusia.
— Wybór nie był łatwy, każdy z Was był wyjątkowy — czytamy na facebookowej stronie DM Agency. — Zwycięzca może być tylko jeden, a zatem 13 grudnia na jednej scenie z Sebastianem Riedlem, Cree i Tomasz Szymuś Orkiestra zagra zespół Blues Station — brzmi komunikat.

— Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się tego — pisze z kolei zespół Blues Station na swojej stronie facebookowej. — Tym bardziej nasza radość jest przeogromna. To Wasze głosy otworzyły nam możliwość znalezienia się w ścisłym finale by poddać się ocenie Jury. Dziękujemy jurorom za ten werdykt i raz jeszcze Wam za wszystkie oddane na nas głosy. DZIĘKUJEMY!!!

Do wygranej iławskiej kapeli odniósł się także Darek Maciborek znany i ceniony dziennikarz muzyczny.
— Gratuluję grupie Blues Station za prawdę i emocje, które przekazują w swoich interpretacjach — pisze na swoim koncie na Instagramie Maciborek. — Rysiek "poDŻEMowałby z nimi w zadymionym klimatycznym klubie! Grupa brała udział w konkursie, który dawał szansę młodym talentom na pokazanie swojej twórczości światu, i występ przed jednym z najważniejszych wydarzeń blues-rockowej sceny muzycznej - koncertem w ramach trasy Riedel4Riedel w Katowicach [...] Musicie usłyszeć ich na żywo! — pisze dziennikarz.

To nie pierwsza wygrana w tego typu konkursie przez iławski zespół. Wcześniej Blues Station zagrał też przed urodzinowym koncertem zespołu Dżem. tow

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages