środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

Ślubowanie pierwszoklasistów w SSP w Tylicach

2019-10-21 15:08:24 (ost. akt: 2019-10-21 15:13:02)
Ślubowanie pierwszaków w Tylicach

Ślubowanie pierwszaków w Tylicach

Autor zdjęcia: Agata Wodara

14 października 2019r. to nie tylko Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Jest to także szczególna data, która na długo pozostanie w pamięci pierwszoklasistów ze Społecznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Tylicach.

Czternaścioro dzielnych siedmiolatków złożyło tego dnia uroczyste ślubowanie i zostało przyjętych w poczet uczniów szkoły. W tym ważnym dniu towarzyszyli im koledzy i koleżanki z pozostałych klas, rodzice, nauczyciele a także zaproszeni goście wśród których znaleźli się: Pan Tomasz Waruszewski Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie, Pan Damian Marszelewski Sołtys Tylic, Pani Ewa Makowska Prezes Tylickiego Stowarzyszenia Rozwoju oraz Pani Joanna Ojdowska Przewodnicząca Rady Rodziców.
Pani Ewa Wodara dyrektor tylickiej szkoły oraz goście życzyli pierwszakom dobrych ocen, satysfakcji z osiąganych wyników i wielu sukcesów. Pierwszoklasiści na pamiątkę złożonego ślubowania otrzymali dyplomy i upominki przygotowane przez Radę Rodziców, Pana Wójta oraz kolegów i koleżanki z klasy II i III.
Uroczyste ślubowanie złożyli także rodzice pierwszoklasistów, którzy powtarzając słowa przysięgi obiecali przed Panią Dyrektor, że będą doceniać i często przytulać swoje dzieci oraz współpracować z nauczycielami i szkołą w procesie edukacji i wychowania ich pociech.
SSP Tylice

https://gminanml.pl/system/pobierz.php?plik=20191014_110816.jpg&idge=1187

https://gminanml.pl/system/pobierz.php?plik=20191014_110728.jpg&idge=1186
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages