środa, 20 listopada 2019. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 w powiecie nowomiejskim

2019-10-13 11:40:31 (ost. akt: 2019-10-14 11:23:23)
Wybory 2019

Wybory 2019

Autor zdjęcia: archiwum

Zakończyło się głosowanie w wyborach do Sejmu i Senatu podczas wyborów parlamentarnych 2019. Trwa liczenie głosów. Po informacji z komisji wyborczych powiatu będziemy aktualizować artykuł. Bądź z nami na bieżąco!

Jak głosowali mieszkańcy powiatu nowomiejskiego?

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 721
49,08%
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 788
21,32%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 2 626
14,78%
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 1 615
9,09%
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 749
4,22%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 269
1,51%

Senat:

BIELECKI Janusz Piotr KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 2 432
13,67%
ORZECHOWSKA Bogusława KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 710
48,95%
TULWIŃSKI Łukasz KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 1 347
7,57%
GORCZYCA Stanisław Andrzej KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 5 305
29,81%

Na bieżąco aktualizujemy wyniki z lokali wyborczych w naszym powiecie.

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

1. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 57
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 217
3 ORZECHOWSKA Bogusława 177
4 TULWIŃSKI Łukasz 38

Sejm: 1 ZIEJEWSKI Zbigniew 77
5 DEMBEK Ewa Barbara 109

2. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Janusza Korczaka 4

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 122
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 363
3 ORZECHOWSKA Bogusława 353
4 TULWIŃSKI Łukasz 56

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 152
BABALSKI Zbigniew 98
FALEJ Monika Walentyna 38
WYRĘBEK Andrzej Piotr 17
DEMBEK Ewa Barbara 96


3. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II, ul. Jagiellońska 3

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 121
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 415
3 ORZECHOWSKA Bogusława 450
4 TULWIŃSKI Łukasz 84


Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 174
BABALSKI Zbigniew 113
FALEJ Monika Walentyna 36
WYRĘBEK Andrzej Piotr 19
DEMBEK Ewa Barbara 154


4. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości, Grunwaldzka 7

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 118
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 393
3 ORZECHOWSKA Bogusława 344
4 TULWIŃSKI Łukasz 72

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 16
BABALSKI Zbigniew 88
FALEJ Monika Walentyna 39
WYRĘBEK Andrzej Piotr 19
DEMBEK Ewa Barbara 127



5. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka, Tysiąclecia 33

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 84
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 297
3 ORZECHOWSKA Bogusława 234
4 TULWIŃSKI Łukasz 30

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 112
BABALSKI Zbigniew 65
FALEJ Monika Walentyna 29
DEMBEK Ewa Barbara 107



6. Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida, 3 Maja 24

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 107
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 263
3 ORZECHOWSKA Bogusława 264
4 TULWIŃSKI Łukasz 52

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 136
KRASULSKI Leonard Seweryn 6
ZDANOWSKI Daniel Adrian 22
DEMBEK Ewa Barbara 88



7. Szpital Powiatowy w Nowym Mieście Lubawskim sp. z o. o., Mickiewicza 10

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 4
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 2
3 ORZECHOWSKA Bogusława 15
4 TULWIŃSKI Łukasz 0

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 2
KRASULSKI Leonard Seweryn 4




NOWE MIASTO LUBAWSKIE GMINA

1. Świetlica Wiejska w Pacółtowie, Pacółtowo ul. Waraksiewicza 44

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 44
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 87
3 ORZECHOWSKA Bogusława 103
4 TULWIŃSKI Łukasz 21

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 55
BABALSKI Zbigniew 31
FALEJ Monika Walentyna 13
DEMBEK Ewa Barbara 17

2. Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie, Bratian Szkolna 2

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 80
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 169
3 ORZECHOWSKA Bogusława 349
4 TULWIŃSKI Łukasz 57

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 91
KRASULSKI Leonard Seweryn 77
FALEJ Monika Walentyna 20
WYRĘBEK Andrzej Piotr 26
DEMBEK Ewa Barbara 49

3. Szkoła Podstawowa w Jamielniku, Szkolna 10

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 79
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 165
3 ORZECHOWSKA Bogusława 290
4 TULWIŃSKI Łukasz 51

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 102
KRASULSKI Leonard Seweryn 73
FALEJ Monika Walentyna 21
WYRĘBEK Andrzej Piotr 13
DEMBEK Ewa Barbara 37



4. Szkoła Podstawowa w Skarlinie, Skarlin 72

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 60
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 83
3 ORZECHOWSKA Bogusława 167
4 TULWIŃSKI Łukasz 21

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 60
KRASULSKI Leonard Seweryn 44
ZDANOWSKI Daniel Adrian 14
DEMBEK Ewa Barbara 20

5. Szkoła Podstawowa w Radomnie, Radomno 17

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 66
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 103
3 ORZECHOWSKA Bogusława 246
4 TULWIŃSKI Łukasz 41

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 69
BABALSKI Zbigniew 91
FALEJ Monika Walentyna 16
WYRĘBEK Andrzej Piotr 12
HORDEJUK Bernadeta Justyna 13


6. Gminne Centrum Kultury w Mszanowie, Mszanowo Podleśna 1

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 57
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 163
3 ORZECHOWSKA Bogusława 162
4 TULWIŃSKI Łukasz 34

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 94
BABALSKI Zbigniew 38
ZDANOWSKI Daniel Adrian 10
WYRĘBEK Andrzej Piotr 9
DEMBEK Ewa Barbara 34

7. Szkoła Podstawowa im. ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach,
Gwiździny 58

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 28
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 69
3 ORZECHOWSKA Bogusława 157
4 TULWIŃSKI Łukasz 34

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 32
KRASULSKI Leonard Seweryn
FALEJ Monika Walentyna 9
WYRĘBEK Andrzej Piotr 9
DEMBEK Ewa Barbara 13

8. Świetlica Wiejska w Tylicach, Tylice 49c

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 42
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 59
3 ORZECHOWSKA Bogusława 115
4 TULWIŃSKI Łukasz 17

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 36
BABALSKI Zbigniew 41
FALEJ Monika Walentyna 5
WYRĘBEK Andrzej Piotr 3
DEMBEK Ewa Barbara 10


GMINA KURZĘTNIK

1. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim, Brzozie Lubawskie 43a

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 75
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 141
3 ORZECHOWSKA Bogusława 349
4 TULWIŃSKI Łukasz 83

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 98
PIĄTEK Anna 99
FALEJ Monika Walentyna 14
WYRĘBEK Andrzej Piotr 31
DEMBEK Ewa Barbara 26


2. Urząd Gminy w Kurzętniku, ul. Grunwaldzka 3

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 67
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 183
3 ORZECHOWSKA Bogusława 431
4 TULWIŃSKI Łukasz 49

Sejm:ZIEJEWSKI Zbigniew 108
PIĄTEK Anna 117
FALEJ Monika Walentyna 28
WYRĘBEK Andrzej Piotr 17
DEMBEK Ewa Barbara 31



3. Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach, Marzęcice ul. Szkolna 21

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 112
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 154
3 ORZECHOWSKA Bogusława 455
4 TULWIŃSKI Łukasz 74

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 141
BABALSKI Zbigniew 141
ZDANOWSKI Daniel Adrian 18
WYRĘBEK Andrzej Piotr 21
DEMBEK Ewa Barbara 34


4. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tereszewie, Tereszewo 9a

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 85
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 138
3 ORZECHOWSKA Bogusława 324
4 TULWIŃSKI Łukasz 45

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 97
BABALSKI Zbigniew 96
FALEJ Monika Walentyna 15
WYRĘBEK Andrzej Piotr 19
DEMBEK Ewa Barbara 29


5. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełly w Kurzętniku, Grunwaldzka 37

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 106
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 268
3 ORZECHOWSKA Bogusława 395
4 TULWIŃSKI Łukasz 87

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 140
PIĄTEK Anna 126
ZDANOWSKI Daniel Adrian 32
WYRĘBEK Andrzej Piotr 30
DEMBEK Ewa Barbara 61


GMINA GRODZICZNO

1. Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie, Nowe Grodziczno 83

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 157
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 161
3 ORZECHOWSKA Bogusława 505
4 TULWIŃSKI Łukasz 37

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 101
BABALSKI Zbigniew 213
FALEJ Monika Walentyna 15
WYRĘBEK Andrzej Piotr 13
DEMBEK Ewa Barbara 28


2. Szkoła Podstawowa w Zajączkowie, Zajączkowo 21A

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 37
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 49
3 ORZECHOWSKA Bogusława 131
4 TULWIŃSKI Łukasz 6

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 26
BABALSKI Zbigniew 44
FALEJ Monika Walentyna 6
PROTAS Jacek 12



3. Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu, Zwiniarz 4A

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 39
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 31
3 ORZECHOWSKA Bogusława 147
4 TULWIŃSKI Łukasz 14

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 26
BABALSKI Zbigniew 34
FALEJ Monika Walentyna 2
PROTAS Jacek 3


4. Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Ostaszewie, Ostaszewo 16A

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 55
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 66
3 ORZECHOWSKA Bogusława 217
4 TULWIŃSKI Łukasz 19

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 67
BABALSKI Zbigniew 68
FALEJ Monika Walentyna 8
WYRĘBEK Andrzej Piotr 5
PROTAS Jacek 9



5. Szkoła Podstawowa w Boleszynie, Boleszyn 12B

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 32
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 26
3 ORZECHOWSKA Bogusława 150
4 TULWIŃSKI Łukasz 14

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 24
ZIEJEWSKI Zbigniew 24
BARTKOWSKA Emilia 4
WYRĘBEK Andrzej Piotr 6
DEMBEK Ewa Barbara 4


6. Szkoła Podstawowa w Mrocznie, Mroczno 22A

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 112
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 99
3 ORZECHOWSKA Bogusława 379
4 TULWIŃSKI Łukasz 31

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 72
BABALSKI Zbigniew 102
FALEJ Monika Walentyna 8
ZDANOWSKI Daniel Adrian 8
WYRĘBEK Andrzej Piotr 12
DEMBEK Ewa Barbara 30


GMINA BISKUPIEC

1. Gminny Ośrodek Kultury, ul. Rynek 4

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 134
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 344
3 ORZECHOWSKA Bogusława 509
4 TULWIŃSKI Łukasz 77

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 260
BABALSKI Zbigniew 122
ZDANOWSKI Daniel Adrian 80
WYRĘBEK Andrzej Piotr 26
DEMBEK Ewa Barbara 106


2. Publiczne Przedszkole, Krotoszyny 4a

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 88
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 245
3 ORZECHOWSKA Bogusława 314
4 TULWIŃSKI Łukasz 61

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 177
KRASULSKI Leonard Seweryn 65
ZDANOWSKI Daniel Adrian 71
WYRĘBEK Andrzej Piotr 13
DEMBEK Ewa Barbara 68


3. Szkoła Podstawowa, Lipinki 7

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 49
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 112
3 ORZECHOWSKA Bogusława 255
4 TULWIŃSKI Łukasz 42

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 43
BABALSKI Zbigniew 70
ZDANOWSKI Daniel Adrian 28
WYRĘBEK Andrzej Piotr 18
DEMBEK Ewa Barbara 72


4. Szkoła Podstawowa, Łąkorz 99

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 53
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 146
3 ORZECHOWSKA Bogusława 171
4 TULWIŃSKI Łukasz 29

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 73
KRASULSKI Leonard Seweryn 39
ZDANOWSKI Daniel Adrian 80
WYRĘBEK Andrzej Piotr 3
DEMBEK Ewa Barbara 34


5. Szkoła Podstawowa, Ostrowite 34

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 53
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 86
3 ORZECHOWSKA Bogusława 204
4 TULWIŃSKI Łukasz 26

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 57
KRASULSKI Leonard Seweryn 52
ZDANOWSKI Daniel Adrian 36
WYRĘBEK Andrzej Piotr 4
DEMBEK Ewa Barbara 49


6. Sala Wiejska, Podlasek 10a

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 45
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 86
3 ORZECHOWSKA Bogusława 162
4 TULWIŃSKI Łukasz 20

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 83
BABALSKI Zbigniew 41
ZDANOWSKI Daniel Adrian 25
WYRĘBEK Andrzej Piotr 4
DEMBEK Ewa Barbara 25


7. Zespół Szkolno Przedszkolny, Szwarcenowo 36

Senat: 1 BIELECKI Janusz Piotr 64
2 GORCZYCA Stanisław Andrzej 122
3 ORZECHOWSKA Bogusława 186
4 TULWIŃSKI Łukasz 25

Sejm: ZIEJEWSKI Zbigniew 250
BABALSKI Zbigniew 52
ZDANOWSKI Daniel Adrian 8
WYRĘBEK Andrzej Piotr 6
DEMBEK Ewa Barbara 4


FREKWENCJA

gm. Biskupiec
51,45%
gm. Grodziczno
52,15%
gm. Kurzętnik
53,88%
gm. Nowe Miasto Lubawskie
52,28%
m. Nowe Miasto Lubawskie
58,21%
Średnia
53,86%

Powiat nowomiejski
Frekwencja
53,86%
Liczba kart ważnych
18 179
Liczba uprawnionych
33 754

W powiecie nowomiejskim głosy oddawaliśmy w 33 obwodach wyborczych. Uprawnionych do głosowania było 33 653 wyborców.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Jan #2803384 | 37.47.*.* 14 paź 2019 05:41

    Kto głosował na ziejewfkiego i psl to chyba jednak niema po koleji!!! Najbardziwj fałszywa partia w stawce klaszczś tam gdzie stanowisko poczują

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages