Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

WYBORY 2019: Czy wiesz, w którym lokalu zagłosujesz? [ SPRAWDŹ ]

2019-10-10 09:41:33 (ost. akt: 2019-10-10 09:55:37)

Autor zdjęcia: Archiwum

Już w najbliższą niedzielę - 13 października przeprowadzone zostaną wybory do Sejmu i Senatu RP. Udamy się do lokali wyborczych aby oddać swój głos. Sprawdź do którego obwodu należysz.

Lokale wyborcze czynne będą w niedzielę, 13 października od 7:00 do 21:00. Wraz z ich zamknięciem dobiegnie końca cisza wyborcza.

Gdzie zagłosujesz w powiecie nowomiejskim? Odszukaj w zestawieniu poniżej i sprawdź, do którego lokalu wyborczego powinieneś się udać.

Gmina Kurzętnik

Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim , kontakt: 533 646 100
Sołectwa: Bratuszewo, Brzozie Lubawskie, Nielbark, Sugajenko

Urząd Gminy Kurzętnik ul. Grunwaldzka 39. kontakt: 533 646 181
Sołectwa: Krzemieniewo oraz mieszkańcy okręgu Kurzętnik I.

Szkoła Podstawowa w Marzęcicach, kontakt: 533 646 130
Sołectwa: Kamionka, Marzęcice, Mikołajki, Otręba, Wawrowice.

Szkoła Podstawowa w Tereszewie, kontakt: 833 644 888
Sołectwa: Kąciki, Małe Bałówki, Szafarnia, Tereszewo, Tomaszewo, Wielkie Bałówki.

Szkoła Podstawowa w Kurzętniku, ul. Grunwaldzka 37, kontakt: 883 646 399
Sołectwo Lipowiec i mieszkańcy okręgu Kurzętnik II

Gmina Biskupiec

Gminny Ośrodek Kultury, ul. Rynek 4 Biskupiec
Sołectwa: Biskupiec, Fitowo, Piotrowice, Piotrowice Małe

Publiczne Przedszkole Krotoszyny
Sołectwa: Bielice, Czachówki, Krotoszyny

Szkoła Podstawowa Lipinki
Sołectwa: Lipinki, Mierzyn, Sumin, Babalice z wsią Sędzice

Szkoła Podstawowa Łąkorz
Sołectwa: Gaj, Łąkorz, Łąkorek

Szkoła Podstawowa Ostrowite
Sołectwa: Osteno, Ostrowite, Rywałdzik, Wardęgowo

Sala wiejska Podlasek
Podlasek, Podlasek Mały, Słupnica, Wielka Tymawa z wsią Osówko

Zespół Szkolno-Przedszkolny Szwarcenowo
Szwarcenowo, Wonna, Wielka Wólka

Gmina Grodziczno

Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie
Sołectwa: Grodziczno, Lorki, Nowe Grodziczno, Linowiec, Montowo

Szkoła Podstawowa w Zajączkowie
Sołectwa: Kuligi, Zajączkowo
Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu
Sołectwa: Świniarc, Zwiniarz

Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Ostaszewie
Sołectwa: Katlewo, Rynek, Ostaszewo

Szkoła Podstawowa w Boleszynie
Sołectwo Boleszyn, Kowaliki

Szkoła Podstawowa w Mrocznie
Sołectwo: Mroczno, Trzcin, Mroczenko

Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Świetlica wiejska w Pacółtowie
Sołectwo Pacółtowo

Zespół Szkół w Bratianie
Sołectwa: Bratian, Kaczek

Szkoła Podstawowa w Jamielniku
Sołectwa: Bagno Gryźliny, Jamielnik

Szkoła Podstawowa w Skarlinie
Sołectwa: Skarlin, Lekarty

Szkoła Podstawowa w Radomnie
Sołectwa: Chrośle, Nowy Dwór Bratiański, Radomno, Pustki

Gminne Centrum Kultury w Mszanowie
Sołectwa: Mszanowo, Nawra

Szkoła Podstawowa w Gwiździnach
Sołectwo Gwiździny

Świetlica wiejska w Tylicach
Sołectwo: Tylice

Nowe Miasto Lubawskie

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich, ul. Działyńskich 14
Ulice : Boczna, Daszyńskiego, Działyńskich, 7 Grudnia, Kazimierza Wielkiego, Kościelna, Nad Drwęcą, Norwida, Ogrodowa, Okólna, Rynek, Sienkiewicza, 19 Stycznia, Szkolna, Waryńskiego, Wąska, Wjazdowa, Wodna.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Janusza Korczaka 4
Ulice : Cicha, Długa, Gdyńska, Groblica, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Kornela Makuszyńskiego, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Piastowska, Piękna, Polanki, Wojska Polskiego, Zdrojowa.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II, ul. Jagiellońska 3
Ulice : Akacjowa, Broniewskiego, Brzozowa, Elizy Orzeszkowej, Głogowa, Grabowa, Jagiellońska, Jarzębowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Księdza Alfonsa Mechlina, Lipowa, Modrzewiowa, Moniuszki, Piaskowa, Podgórna, Sosnowa, Świerkowa, Szopena, Wiązowa, Wyspiańskiego.

Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości, Grunwaldzka 7
Ulice : Bolesława Chrobrego, Grunwaldzka nr nr 2, 4, 8, 9A, 10, 11, 12, 12A, 12B, 14, 14A, 15A, 15B, 15C, 16, 18, 20, 20A, 22, 24, 24A, 26, 28, 28A, 30, 32, 34, 36, 38, 40, Kolejowa, Międzygórze, Na Wzgórzu, Podleśna, Przy Stoku, Targowa, Tysiąclecia nr nr 1, 1A, 2, 3A, 3B, 3C, 3D, 4, 4A, 4B, 4C, 4E, 5, 6, 6B, 6E, 6F, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 9, 12, 14, 16, 16A, 16B, Żwirki i Wigury

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka, Tysiąclecia 33
Ulice: Grunwaldzka nr nr 42, 42A, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 66B, 68, 70, 74, lewa strona ulicy Grunwaldzkiej od nr 17 do nr 93, Iławska, Klasztorna, Mszanowska, Sadowa, Tysiąclecia nr nr 13, 13A, 15, 15A, 17, 19, 21, 21A, 23, 25, 27, 29, 31, 31A, 31B, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, prawa strona ulicy Tysiąclecia od nr 18 do nr 62 , Władysława Jagiełły, Warneńczyka.

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida, 3 Maja 24
Ulice: Kamionki, Kłosowa, Konwaliowa, Kopernika, Kornatki, Kościuszki, Magnoliowa, 3 Maja, Mickiewicza, Narutowicza, Parkowa, Pszenna, Rolna, Słoneczna, Storczykowa, Tulipanowa, Zatorze, Zbożowa, Żytnia.

Szpital Powiatowy w Nowym Mieście Lubawskim

Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w dniu 13 października 2019 r. od godz. 7 do godz. 21. al
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages