WYBORY 2019: Czy wiesz, w którym lokalu zagłosujesz? [ SPRAWDŹ ]
2019-10-10 09:41:33(ost. akt: 2019-10-10 09:55:37)
Już w najbliższą niedzielę - 13 października przeprowadzone zostaną wybory do Sejmu i Senatu RP. Udamy się do lokali wyborczych aby oddać swój głos. Sprawdź do którego obwodu należysz.
Lokale wyborcze czynne będą w niedzielę, 13 października od 7:00 do 21:00. Wraz z ich zamknięciem dobiegnie końca cisza wyborcza.
Gdzie zagłosujesz w powiecie nowomiejskim? Odszukaj w zestawieniu poniżej i sprawdź, do którego lokalu wyborczego powinieneś się udać.
Gmina Kurzętnik
Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim , kontakt: 533 646 100
Sołectwa: Bratuszewo, Brzozie Lubawskie, Nielbark, Sugajenko
Sołectwa: Bratuszewo, Brzozie Lubawskie, Nielbark, Sugajenko
Urząd Gminy Kurzętnik ul. Grunwaldzka 39. kontakt: 533 646 181
Sołectwa: Krzemieniewo oraz mieszkańcy okręgu Kurzętnik I.
Sołectwa: Krzemieniewo oraz mieszkańcy okręgu Kurzętnik I.
Szkoła Podstawowa w Marzęcicach, kontakt: 533 646 130
Sołectwa: Kamionka, Marzęcice, Mikołajki, Otręba, Wawrowice.
Sołectwa: Kamionka, Marzęcice, Mikołajki, Otręba, Wawrowice.
Szkoła Podstawowa w Tereszewie, kontakt: 833 644 888
Sołectwa: Kąciki, Małe Bałówki, Szafarnia, Tereszewo, Tomaszewo, Wielkie Bałówki.
Sołectwa: Kąciki, Małe Bałówki, Szafarnia, Tereszewo, Tomaszewo, Wielkie Bałówki.
Szkoła Podstawowa w Kurzętniku, ul. Grunwaldzka 37, kontakt: 883 646 399
Sołectwo Lipowiec i mieszkańcy okręgu Kurzętnik II
Sołectwo Lipowiec i mieszkańcy okręgu Kurzętnik II
Gmina Biskupiec
Gminny Ośrodek Kultury, ul. Rynek 4 Biskupiec
Sołectwa: Biskupiec, Fitowo, Piotrowice, Piotrowice Małe
Sołectwa: Biskupiec, Fitowo, Piotrowice, Piotrowice Małe
Publiczne Przedszkole Krotoszyny
Sołectwa: Bielice, Czachówki, Krotoszyny
Sołectwa: Bielice, Czachówki, Krotoszyny
Szkoła Podstawowa Lipinki
Sołectwa: Lipinki, Mierzyn, Sumin, Babalice z wsią Sędzice
Sołectwa: Lipinki, Mierzyn, Sumin, Babalice z wsią Sędzice
Szkoła Podstawowa Łąkorz
Sołectwa: Gaj, Łąkorz, Łąkorek
Sołectwa: Gaj, Łąkorz, Łąkorek
Szkoła Podstawowa Ostrowite
Sołectwa: Osteno, Ostrowite, Rywałdzik, Wardęgowo
Sołectwa: Osteno, Ostrowite, Rywałdzik, Wardęgowo
Sala wiejska Podlasek
Podlasek, Podlasek Mały, Słupnica, Wielka Tymawa z wsią Osówko
Podlasek, Podlasek Mały, Słupnica, Wielka Tymawa z wsią Osówko
Zespół Szkolno-Przedszkolny Szwarcenowo
Szwarcenowo, Wonna, Wielka Wólka
Szwarcenowo, Wonna, Wielka Wólka
Gmina Grodziczno
Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie
Sołectwa: Grodziczno, Lorki, Nowe Grodziczno, Linowiec, Montowo
Sołectwa: Grodziczno, Lorki, Nowe Grodziczno, Linowiec, Montowo
Szkoła Podstawowa w Zajączkowie
Sołectwa: Kuligi, Zajączkowo
Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu
Sołectwa: Świniarc, Zwiniarz
Sołectwa: Kuligi, Zajączkowo
Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu
Sołectwa: Świniarc, Zwiniarz
Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Ostaszewie
Sołectwa: Katlewo, Rynek, Ostaszewo
Sołectwa: Katlewo, Rynek, Ostaszewo
Szkoła Podstawowa w Boleszynie
Sołectwo Boleszyn, Kowaliki
Sołectwo Boleszyn, Kowaliki
Szkoła Podstawowa w Mrocznie
Sołectwo: Mroczno, Trzcin, Mroczenko
Sołectwo: Mroczno, Trzcin, Mroczenko
Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Świetlica wiejska w Pacółtowie
Sołectwo Pacółtowo
Sołectwo Pacółtowo
Zespół Szkół w Bratianie
Sołectwa: Bratian, Kaczek
Sołectwa: Bratian, Kaczek
Szkoła Podstawowa w Jamielniku
Sołectwa: Bagno Gryźliny, Jamielnik
Sołectwa: Bagno Gryźliny, Jamielnik
Szkoła Podstawowa w Skarlinie
Sołectwa: Skarlin, Lekarty
Sołectwa: Skarlin, Lekarty
Szkoła Podstawowa w Radomnie
Sołectwa: Chrośle, Nowy Dwór Bratiański, Radomno, Pustki
Sołectwa: Chrośle, Nowy Dwór Bratiański, Radomno, Pustki
Gminne Centrum Kultury w Mszanowie
Sołectwa: Mszanowo, Nawra
Sołectwa: Mszanowo, Nawra
Szkoła Podstawowa w Gwiździnach
Sołectwo Gwiździny
Sołectwo Gwiździny
Świetlica wiejska w Tylicach
Sołectwo: Tylice
Sołectwo: Tylice
Nowe Miasto Lubawskie
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich, ul. Działyńskich 14
Ulice : Boczna, Daszyńskiego, Działyńskich, 7 Grudnia, Kazimierza Wielkiego, Kościelna, Nad Drwęcą, Norwida, Ogrodowa, Okólna, Rynek, Sienkiewicza, 19 Stycznia, Szkolna, Waryńskiego, Wąska, Wjazdowa, Wodna.
Ulice : Boczna, Daszyńskiego, Działyńskich, 7 Grudnia, Kazimierza Wielkiego, Kościelna, Nad Drwęcą, Norwida, Ogrodowa, Okólna, Rynek, Sienkiewicza, 19 Stycznia, Szkolna, Waryńskiego, Wąska, Wjazdowa, Wodna.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Janusza Korczaka 4
Ulice : Cicha, Długa, Gdyńska, Groblica, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Kornela Makuszyńskiego, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Piastowska, Piękna, Polanki, Wojska Polskiego, Zdrojowa.
Ulice : Cicha, Długa, Gdyńska, Groblica, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Kornela Makuszyńskiego, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Piastowska, Piękna, Polanki, Wojska Polskiego, Zdrojowa.
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II, ul. Jagiellońska 3
Ulice : Akacjowa, Broniewskiego, Brzozowa, Elizy Orzeszkowej, Głogowa, Grabowa, Jagiellońska, Jarzębowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Księdza Alfonsa Mechlina, Lipowa, Modrzewiowa, Moniuszki, Piaskowa, Podgórna, Sosnowa, Świerkowa, Szopena, Wiązowa, Wyspiańskiego.
Ulice : Akacjowa, Broniewskiego, Brzozowa, Elizy Orzeszkowej, Głogowa, Grabowa, Jagiellońska, Jarzębowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Księdza Alfonsa Mechlina, Lipowa, Modrzewiowa, Moniuszki, Piaskowa, Podgórna, Sosnowa, Świerkowa, Szopena, Wiązowa, Wyspiańskiego.
Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości, Grunwaldzka 7
Ulice : Bolesława Chrobrego, Grunwaldzka nr nr 2, 4, 8, 9A, 10, 11, 12, 12A, 12B, 14, 14A, 15A, 15B, 15C, 16, 18, 20, 20A, 22, 24, 24A, 26, 28, 28A, 30, 32, 34, 36, 38, 40, Kolejowa, Międzygórze, Na Wzgórzu, Podleśna, Przy Stoku, Targowa, Tysiąclecia nr nr 1, 1A, 2, 3A, 3B, 3C, 3D, 4, 4A, 4B, 4C, 4E, 5, 6, 6B, 6E, 6F, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 9, 12, 14, 16, 16A, 16B, Żwirki i Wigury
Ulice : Bolesława Chrobrego, Grunwaldzka nr nr 2, 4, 8, 9A, 10, 11, 12, 12A, 12B, 14, 14A, 15A, 15B, 15C, 16, 18, 20, 20A, 22, 24, 24A, 26, 28, 28A, 30, 32, 34, 36, 38, 40, Kolejowa, Międzygórze, Na Wzgórzu, Podleśna, Przy Stoku, Targowa, Tysiąclecia nr nr 1, 1A, 2, 3A, 3B, 3C, 3D, 4, 4A, 4B, 4C, 4E, 5, 6, 6B, 6E, 6F, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 9, 12, 14, 16, 16A, 16B, Żwirki i Wigury
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka, Tysiąclecia 33
Ulice: Grunwaldzka nr nr 42, 42A, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 66B, 68, 70, 74, lewa strona ulicy Grunwaldzkiej od nr 17 do nr 93, Iławska, Klasztorna, Mszanowska, Sadowa, Tysiąclecia nr nr 13, 13A, 15, 15A, 17, 19, 21, 21A, 23, 25, 27, 29, 31, 31A, 31B, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, prawa strona ulicy Tysiąclecia od nr 18 do nr 62 , Władysława Jagiełły, Warneńczyka.
Ulice: Grunwaldzka nr nr 42, 42A, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 66B, 68, 70, 74, lewa strona ulicy Grunwaldzkiej od nr 17 do nr 93, Iławska, Klasztorna, Mszanowska, Sadowa, Tysiąclecia nr nr 13, 13A, 15, 15A, 17, 19, 21, 21A, 23, 25, 27, 29, 31, 31A, 31B, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, prawa strona ulicy Tysiąclecia od nr 18 do nr 62 , Władysława Jagiełły, Warneńczyka.
Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida, 3 Maja 24
Ulice: Kamionki, Kłosowa, Konwaliowa, Kopernika, Kornatki, Kościuszki, Magnoliowa, 3 Maja, Mickiewicza, Narutowicza, Parkowa, Pszenna, Rolna, Słoneczna, Storczykowa, Tulipanowa, Zatorze, Zbożowa, Żytnia.
Ulice: Kamionki, Kłosowa, Konwaliowa, Kopernika, Kornatki, Kościuszki, Magnoliowa, 3 Maja, Mickiewicza, Narutowicza, Parkowa, Pszenna, Rolna, Słoneczna, Storczykowa, Tulipanowa, Zatorze, Zbożowa, Żytnia.
Szpital Powiatowy w Nowym Mieście Lubawskim
Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w dniu 13 października 2019 r. od godz. 7 do godz. 21. al
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez