Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Uroczyście rozpoczęto ósmy rok działalności nowomiejskiego UTW

2019-10-09 14:57:57 (ost. akt: 2019-10-09 15:08:02)
Wręczanie indeksów nowym członkom UTW

Wręczanie indeksów nowym członkom UTW

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Sala widowiskowa Miejskiego Centrum Kultury była miejscem inauguracji roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na spotkaniu wręczono indeksy nowym członkom.

Nowomiejski uniwersytet rozpoczął swój ósmy rok działalności. Inicjatywa cieszy się dużą popularnością i jak podkreśla Elżbieta Grzonkowska, prezes UTW, obecnie w studenckich szeregach jest 180 osób z Nowego Miasta i innych miejscowości powiatu.
Wśród gości znaleźli się burmistrz Nowego Miasta — Józef Blank, przewodniczący Rady Miejskiej — Andrzej Nadolski, starosta —Andrzej Ochlak, ks. Zbigniew Markowski oraz dyrektorzy instytucji współpracujących z UTW.

Podczas inauguracyjnego wykładu pani prezes przypomniała, że taka liczba słuchaczy świadczy o tym, że działalność spełnia oczekiwania studenckiej społeczności.

Inauguracja była dobrym momentem do podsumowania minionego roku w nowomiejskim UTW i przedstawienia planów edukacyjnych na bieżący rok.

Podczas inauguracji roku akademickiego był uroczysty moment przyjęcia 8 nowych studentów do grona słuchaczy,którym wręczono indeksy. Akcentem artystycznym był występ zespołu Anibabki z Kurzętnika. ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages