środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Remont ul.Targowej, parkingi tematami rozmów Burmistrza z mieszkańcami

2019-10-09 08:22:59 (ost. akt: 2019-10-09 08:31:55)
Spotkanie na ul.Targowej

Spotkanie na ul.Targowej

Autor zdjęcia: UM Nowe Miasto

Rozpoczęły się jesienne spotkania burmistrza Józefa Blanka z mieszkańcami Nowego Miasta. Pomimo niesprzyjającej aury, na spotkanie przy ul. Targowej przybyli mieszkańcy zainteresowani przyszłością swojej najbliższej okolicy.

W spotkaniu oprócz mieszkańców udział wzięli m.in.: Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Nadolski oraz radni: Krzysztof Hoppe, Jan Obuchowski, Daniel Smukała i Jacek Wolski, a także Kierownik Referatu Planowania i Inwestycji Urzędu Miejskiego Damian Artuszewski oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej i Policji.

Była to doskonała okazja do rozmów, zadawania pytań których nie brakowało. Burmistrz omówił dotychczasowe prace i inwestycje w tym obszarze miasta a także przedstawił planowe na które z pewnością mieszkańcy czekają.

Przybyli na spotkanie, mieli okazję zobaczyć dokumentację dotyczącą remontu ulicy Targowej. Dowiedzieli się także o powstaniu 140 miejsc parkingowych. Wszystkie te działania z pewnością podniosą estetykę tej części miasta, która bez wątpienia wymaga remontu, ale także udogodnienia które wpłyną na jakość życia. Docelowo kolejnym etapem będzie modernizacja targowiska miejskiego.

Zapraszamy na kolejne spotkania z burmistrzem. W tym tygodniu zapraszamy
9 października 17:00 ul. Kolejowa i Żwirki i Wigury ( skrzyżowanie tych ulic )
10 października 17:00 ul. Lipowa ( przy skrzyżowaniu z ulicą Piaskową ).

O kolejnych terminach spotkań w innych częściach miasta będziemy informować. al

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. rrd #2801849 | 94.254.*.* 9 paź 2019 08:58

    Nowomiejska ul. Szkolna 2. Niezbędne jest zapewnienie bezpieczeństwa ruchu mieszkańcom, przede wszystkim dzieciom i osobom w podeszłym wieku tam mieszkającym poprzez oznaczenie wjazdu np. znakiem strefy zamieszkania. Warunki dla ruchu pieszych są fatalne. Wjazd rozjeżdżony, dziurawy, zapadający się, niektórzy pracownicy poczty ( i nie tylko) niejednokrotnie szarżują przez podwórze, aby podjechać pod zaplecze swojego miejsca pracy. Dobrze, że zapędy niektórych hamuje rosnące pośrodku podwórza drzewo, które jest niewątpliwie najlepszym "znakiem" STOP. Proszę wziąć powyższą sugestię pod uwagę, najlepiej podczas jesiennego przeglądu dróg.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages