Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu Miejskim w Nowym Mieście

2019-09-25 13:59:42 (ost. akt: 2019-09-25 14:02:05)
Dzieci podczas spotkania z okazji Dnia Przedszkolaka

Dzieci podczas spotkania z okazji Dnia Przedszkolaka

Autor zdjęcia: Przedszkole Miejskie

W Przedszkolu Miejskim po raz kolejny świętowano Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Uroczystość odbyła się 20 września. Wzięły w niej udział dzieci z wszystkich grup przedszkolnych oraz gościnnie maluszki ze żłobka.

W holu zebrała się cała społeczność przedszkolna, którą powitała pani Katarzyna Zapałowska – wicedyrektor Przedszkola Miejskiego, życząc wszystkim wspaniałej zabawy. Głos zabrał także obecny na uroczystości pan Jerzy Resicki – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Gościliśmy również panią Martynę Kancidrowską – Przewodniczącą Rady Rodziców. Wszyscy zebrali się jednak po to aby uświetnić obchody, tak ważnego dla każdego przedszkolaka święta. Dzieci niecierpliwe czekały na przygotowane niespodzianki. Zabawę rozpoczęto odśpiewaniem „Hymnu przedszkolaka”, a następnie wszyscy radośnie uczestniczyli w zabawach ruchowych przy muzyce, z piosenką, pokazywankach, integrujących małych, większych i tych całkiem dorosłych uczestników spotkania.

W drugiej części dzieciom zaprezentowali się młodzi, ale już utytułowani, przedstawiciele klubu sportowego MUKS OLIMPIA: Miłosz Tessmer i Albert Mederski. Obaj trenują kick-boxing pod okiem pana Sebastiana Prokopa i elementy tej sztuki walki mogliśmy tego dnia podziwiać. Zebrani z wielkim zainteresowaniem obserwowali pokaz umiejętności młodych sportowców, a następnie chętne przedszkolaki mogły same popróbować swoich sił uderzając w specjalne tarcze używane podczas walki. Gościom podziękowano gromkimi brawami, a na dzieci czekały zabawy w salach przygotowane przez opiekunów, słodki poczęstunek oraz oczywiście balony, które symbolicznie mają moc spełniania życzeń. I tego życzymy wszystkim naszym przedszkolakom –
ABY SPEŁNIŁY SIĘ WASZE MARZENIA.

Dziękujemy Radzie Rodziców, a w sposób szczególny pani Martynie Kancidrowskiej i pani Zuzannie Orzeł za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.
Dziękujemy także Miłoszowi Tessmerowi i Albertowi Mederskiemu za uatrakcyjnienie swoim występem obchodów Dnia Przedszkolaka.

Organizatorki: Jolanta Świątkowska i Bożena Piechota, Przedszkole Miejskie

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages