Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 w nowomiejskiej szkole Jedyce

2019-09-02 15:29:53 (ost. akt: 2019-09-02 15:34:08)
W nowomiejskiej "Jedynce", podobnie jak w innych szkołach rozpoczął się nowy rok szkolny

W nowomiejskiej "Jedynce", podobnie jak w innych szkołach rozpoczął się nowy rok szkolny

Autor zdjęcia: SP 1

2 września 2019 roku cała społeczność nowomiejskiej "Jedynki" rozpoczęła nowy rok szkolny.

Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Józef Blank, Radni Miejscy: Mirosław Urbanowski, Adam Kłosowski i Andrzej Jankowski oraz przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Rudnik. Księdza proboszcza reprezentował ks. Robert Narodzonek.

Dyrektor Szkoły Jerzy Resicki skierował wiele miłych słów do uczniów, którzy po wakacyjnej przerwie wrócili do szkoły, aby w jej murach doskonalić swoje umiejętności, rozwijać pasje i osiągać sukcesy. Szczególnie ciepło przywitał dzieci, które po raz pierwszy stanęły w progach szkoły. Całej społeczności szkolnej życzył, aby ten nowy rok szkolny był udany i obfitował w wiele pozytywnych działań.

Gospodarz szkoły przedstawił i przywitał dziesięcioro nowych nauczycieli, którzy rozpoczęli pracę w placówce. Życzył wszystkim sukcesów, pomyślności i satysfakcji z pełnionych funkcji. Poinformował zebranych, iż z początkiem nowego roku szkolnego funkcję wicedyrektora Przedszkola Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim pełni pani Katarzyna Zapałowska.

W okresie wakacji w szkole przeprowadzono remonty, a także doposażono gabinety, za co dyrektor podziękował Radzie Miejskiej i Burmistrzowi Nowego Miasta Lubawskiego. Burmistrz Józef Blank przekazał zgromadzonym na uroczystości serdeczne życzenia na nowy rok szkolny. Po części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas na pierwsze w tym roku spotkania z wychowawcami.

SP 1

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages