Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Echa zakończenia roku szkolnego w nowomiejskiej "Dwójce"

2019-06-25 21:00:33 (ost. akt: 2019-06-25 21:05:23)
Wyróżnionych zostało wielu uczniów SP 2

Wyróżnionych zostało wielu uczniów SP 2

Autor zdjęcia: SP 2

19 czerwca 2019 roku na boisku Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2018/2019.

Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VII Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Galę zaszczycili swoją obecnością: Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu pani Dorota Osińska, radne miejskie - panie: Mirosława Czernysz i Barbara Bober, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu pani Dorota Osińska podziękowała uczniom, dyrekcji i nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzyła wszystkim zebranym wspaniałych wakacji. Przewodnicząca Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska podziękowała dyrekcji, nauczycielom i pracownikom za całoroczną współpracę.

Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas I – III, po nich nagrodzono uczniów klas IV - VII. Uczniowie klas starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali pamiątkowy list gratulacyjny (strona internetowa szkoły, zakładka „Osiągnięcia uczniów” – „Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce”).

Wyróżnionych uczniów nagradzali: Dyrektor Zespołu Szkół, Przewodnicząca Rady Rodziców, Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu oraz wychowawcy. Wśród wyróżnionych byli najlepsi artyści i sportowcy szkoły w roku szkolnym 2018/2019 oraz uczniowie ze stuprocentową frekwencją. Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski wręczył statuetki „Najlepszy z najlepszych”. W klasach czwartych statuetkę otrzymała Pola Seroczyńska, w klasach piątych Marta Kwiatkowska, w klasach szóstych Kornel Seroczyński, a w klasie siódmej Michał Kwiatkowski. Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pogratulował rodzicom wymienionych uczniów.
Dyrektor pan Zbigniew Domżalski podziękował rodzicom za współpracę w mijającym roku szkolnym, a symboliczną wiązankę kwiatów wręczył Przewodniczącej Rady Rodziców pani Brygidzie Karczyńskiej. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 wszyscy udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania z wychowawcami, którzy w obecności rodziców, koleżanek i kolegów wręczyli uczniom świadectwa.
SP 2

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages