Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Turniej Wiedzy o Zdrowiu w Przedszkolu Miejskim

2019-06-23 12:29:16 (ost. akt: 2019-06-23 12:31:13)
Maluchy podczas turnieju

Maluchy podczas turnieju

Autor zdjęcia: Przedszkole Miejskie

17 czerwca br. w Przedszkolu Miejskim w Nowym Mieście Lubawskim odbył się turniej wiedzy o zdrowiu pn.,, Wiem co to zdrowie”.

Głównym celem konkursu było propagowanie  wśród przedszkolaków wiedzy prozdrowotnej, rozumienie konieczności spożywania zdrowych produktów, integracja zespołów grupowych.

W spotkaniu udział wzięli: Joanna Rumińska - przedstawiciel Sanepidu – Komórki Organizacyjnej Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej, Piotr Lewandowski – przewodniczący rady rodziców, Izabela Rejman – przedstawiciel rodziców, Agnieszka Gerkhe – logopeda oraz dzieci sześcioletnie. Do turnieju przystąpiły trzy grupy przedszkolne: ,,Biedronki”, ,,Krasnoludki” oraz ,,Żabki”. Dzieci musiały wykazać się wiedzą na temat zasad prawidłowego żywienia, aktywności fizycznej oraz zasad dbania o higienę ciała. Każda prawidłowa odpowiedź lub dobrze wykonane zadanie było nagradzane określoną liczbą punktów, które przyznawała komisja w składzie: Izabela Rejman i Agnieszka Gerkhe. Jury miało nie lada trudność w ocenie konkurentów, ale po podliczeniu punktów i burzliwych naradach zostały ogłoszone wyniki. I miejsce - grupa IV ,,Krasnoludki”, II miejsce - grupa III ,,Biedronki” i V ,,Żabki. Nagrody wręczył pan Piotr Lewandowski – przewodniczący rady rodziców. Piłki ufundowała Rada Rodziców. Turniej był okazją do aktywnego spędzania czasu w miłej i zdrowej atmosferze, sprzyjającej integracji wszystkich uczestników. Na zakończenie spotkania każda grupa otrzymała owoce. Koordynatorkami spotkania była Katarzyna Haponiuk – Kułakowska i Katarzyna Góralska.

Przedszkole Miejskie

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages