Wtorek, 22 września 2020. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Zakończenie roku szkolnego w nowomiejskiej "Jedynce"

2019-06-22 11:28:18 (ost. akt: 2019-06-22 11:33:07)
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w "Jedynce"

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w "Jedynce"

Autor zdjęcia: SP 1

19 czerwca 2019 roku uczniowie nowomiejskiej „Jedynki” zakończyli rok szkolny 2018/2019.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wiceburmistrz Krzysztof Widźgowski, Radni Miejscy: Mieczysław Kubacki, Adam Kłosowski oraz Andrzej Jankowski, asystentka Dyrektora Zarządu EXPOM w Kurzętniku Rafała Domżalskiego Monika Gruźlewska, Ksiądz Kanonik Zbigniew Markowski, Przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Rudnik i jej zastępca Monika Szymańska.

Dyrektor szkoły Jerzy Resicki w kilku słowach skierowanych do zebranych na uroczystości podziękował za wspólny rok, życzył uczniom i wszystkim pracownikom szkoły udanych i bezpiecznych wakacji.

Podczas uroczystego apelu wręczono nagrody przodownikom nauki, których w klasach IV - VII było 77. Najlepsi uczniowie z klas III również otrzymali nagrody. Fundatorem dyplomów i nagród książkowych  była Rada Rodziców.

W tym roku po raz trzeci w historii szkoły zakład patronacki EXPOM, w ramach Programu „Akademia EXPOM”, ufundował bardzo wartościowe nagrody rzeczowe dla uczniów szczególnie wyróżniających się wiedzą i wynikami w nauce z przedmiotów ścisłych i języków obcych. Ważnym kryterium były również szczególne osiągnięcia w konkursach z tych przedmiotów na podstawie regulaminu. Jest to program, w ramach którego cyklicznie są nagradzani najlepsi z najlepszych naszej szkoły – uczniowie klas VII i VIII. W tym roku nagrody ufundowane przez EXPOM S.A. otrzymało 3 uczniów z klas VII oraz troje z VIII. Nagrody wręczył Prezes Zarządu Expom S.A. Rafał Domżalski.

Wyróżnieni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją.
Zbigniew Gołębiewski przedstawił nazwiska uczniów, którzy otrzymali tytuły „Sportowiec roku”. Nagrody w postaci pucharów wręczył Dyrektor Szkoły Jerzy Resicki. Wyróżniono również uczniów, którzy otrzymali tytuły laureata i finalisty w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego. Przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Rudnik po raz pierwszy w tym roku szkolnym wręczyła trzy nagrody w konkursie „Złoty Rower” dla uczniów, którzy w roku bieżącym zrobili największy progres w wynikach nauczania w stosunku do roku ubiegłego.

Z końcem roku szkolnego nauczycielka Justyna Wiśniewska zakończyła pracę w „Jedynce”. Od przyszłego roku szkolnego obejmie posadę nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 3.
Polonistka Anna Lendzion po 33 latach pracy w szkole, podjęła decyzję o przejściu na emeryturę.
Obu Paniom podziękowano za trud i poświęcenie na rzecz uczniów i placówki.

Po uroczystości uczniowie udali się na ostatnie w tym roku spotkania z wychowawcami do swoich klas.

SP 1

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages