Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Powiatowa gala sportu szkolnego w Tylicach

2019-06-20 14:05:29 (ost. akt: 2019-06-20 14:07:29)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W Tylicach spotkali się najlepsi sportowcy szkolni z całego powiatu nowomiejskiego, by odebrać laury za swoje udane starty w roku szkolnym 2018/2019.

Starosta Andrzej Ochlak, gospodarz imprezy, witając gości przypomniał, że to już czwarta gala, a sportowy rok podsumowali Mirosław Urbanowski, animator sportu i Kacper Rudnik, znany sportowiec.
Zawodniczek i zawodników różnych dyscyplin wyróżniono pięćdziesięciu w różnych dyscyplinach. Nagodzono również szkoły, które uzyskały najwięcej punktów, które przyznała kapituła. Organizatorzy gali wręczyli też podziękowania dla kilkudziesięciu członków Podkolegium Sędziów LA z Nowego Miasta.
Gospodarzem imprezy był Andrzej Ochlak, starosta nowomiejski. Wśród gości byli wójtowie gmin nowomiejskich. Z Olsztyna przyjechał Wacław Wasiela, przewodniczący warmińsko-Mazurskiego SZS.
— Gremium, które widzę potrafi dużo i bardzo dobrze. Chciałbym, aby taka gala organizowana była we wszystkich miastach powiatowych. Proszę starostę i wójtów o podejście ze zrozumieniem do Szkolnego Związku Sportowego, a to co pokazuje podkolegium sędziów, to jest ewenement w skali regionu i nawet kraju. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia za rok — powiedział Wacław Wasiela.
Ukoronowaniem gali był wielki tort, który wjechał na salę po zakończeniu oficjalnej części.
ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages