Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Finał Nowomiejskich Dni Rodziny w Przedszkolu Miejskim

2019-06-16 20:40:50 (ost. akt: 2019-06-16 20:43:08)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Podczas festynu w Przedszkolu Miejskim podsumowano Nowomiejskie dni Rodziny. Wręczono nagrody za udział w konkursach, a najmłodsi zaprezentowali się na festynowej scenie.

egoroczny festyn odbył się pod hasłem „Gdy w przedszkolu Dni Rodziny wszyscy dobrze się bawimy”. Na piknik licznie przybyli rodzice, babcie i dziadkowie ze swoimi pociechami. Na scenie prezentowały się poszczególne grupy przedszkolaków, zaśpiewał także Chór Dysonans z nowomiejskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W cieniu drzew trwał piknik. Na stoiskach gastronomicznych można było nabyć lokalne smakołyki oraz słodkości, a najmłodsi chętnie korzystali z urządzen służących zabawie. Czynny był dmuchany plac zabaw, a policja, straż miejska i ratownicy ze straży pożarnej prezentowali swój sprzęt.

Już na początku spotkania wręczono upominki zdobywcom głównych nagród w konkursach zorganizowanych z okazji dni rodziny, podziękowano również zaangażowanym w organizację tegorocznych Nowomiejskich Dni Rodziny. Wśród uhonorowanych dyplomami znalazła się „Gazeta Nowomiejska”, która sprawowała patronat medialny nad dnami rodziny. ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages