środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Wycieczka rowerowa uczniów SP2

2019-05-31 15:07:39 (ost. akt: 2019-05-31 15:09:24)
Na rowerową wyprawę wyruszyli uczniowie klas piątych i szóstych

Na rowerową wyprawę wyruszyli uczniowie klas piątych i szóstych

Autor zdjęcia: SP 2

W ramach zajęć przyrodniczych „Badacz wody” oraz szkolnego projektu „Wiecznie zdrowym być – trzymaj formę” uczniowie klas piątych i szóstych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim 20 maja 2019 roku udali się na wycieczkę rowerową.

Trasa prowadziła ścieżką rowerową z Nowego Miasta Lubawskiego do Nielbarka. Podczas zajęć panie: Magdalena Grabowska, Paulina Brodzik, Hanna Kruza i Alina Bączek realizowały następujące cele: zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego, poznanie okolic swojej miejscowości, uświadomienie uczniom konieczności dbania o środowisko naturalne, utrwalenie w praktyce przepisów ruchu drogowego, bezpieczne zachowania się na drodze oraz współpracowanie w grupie. Podczas wycieczki uczniowie uczestniczyli w grach i zabawach ruchowych oraz rozpoznawali gatunki roślin i zwierząt. Organizatorki wycieczki oraz jej uczestnicy serdecznie dziękują firmie DANMAL za ufundowanie słodkiego poczęstunku w postaci lodów.

SP 2

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages