Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Jest nowa pani prezes oddziału ZNP w Nowym Mieście

2019-05-24 15:40:10 (ost. akt: 2019-05-24 16:03:29)
Podczas konferencji wybrano nowego prezesa ZNP

Podczas konferencji wybrano nowego prezesa ZNP

Autor zdjęcia: ZNP

Dnia 21 maja 2019 roku odbyła się Konferencja Sprawozdawczo -Wyborcza Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Nowym Mieście Lubawskim. Wybrany został nowy prezes. Marię Krezymon zastąpiła Agnieszka Bochenek.

W obradach wzięło udział 36 delegatów oraz ustępująca Oddziałowa Komisja Rewizyjna ZNP. Nie zabrakło gości — Andrzeja Ochlaka — starosty powiatu nowomiejskiego, Barbary Orłowskiej — naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu nowomiejskiego Starostwa oraz Janusza Kozińskiego, prezesa Warmińsko - Mazurskiego Okręgu ZNP.

Zakończyła się 5-letnia kadencja. W związku z tym sprawozdanie  z działalności ustępującego Zarządu ZNP za lata 2014 - 2019 przedstawiła Maria Krezymon, dotychczasowy prezes nowomiejskiego oddziału ZNP. Zaś Agnieszka Dembińska, przewodnicząca Oddziałowej Komisji Rewizyjnej zapoznała zebranych ze sprawozdaniem z działalności komisji i złożyła wniosek o udzielenie absolutorium ustępującemu zarządowi. 

Prezes Maria Krezymon zrezygnowała z kandydowania na następną kadencję. Konferencja wybrała na prezesa oddziału ZNP Agnieszkę Bochenek. Wybrano też nowy zarząd i komisję rewizyjną oraz trzech delegatów na Okręgową Konferencję Sprawozdawczo - Wyborczą w Olsztynie.
Głos zabierali zaproszeni goście, składając podziękowania i gratulacje.

Grażyna Jonowska
Podczas konferencji wybrano nowego prezesa ZNP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages