środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

„Drugie życie śmieci” - konkurs plastyczny w SP 2

2019-05-16 16:16:13 (ost. akt: 2019-05-16 16:19:23)
Uczestnicy konkursu i ich prace

Uczestnicy konkursu i ich prace

Autor zdjęcia: SP 2

29 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs plastyczny „Drugie życie śmieci”.

Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III. Organizatorkami przedsięwzięcia były panie: Marta Marchwicka, Małgorzata Głowacka, Alina Bączek. Prace plastyczne oceniało jury w składzie: pani Hanna Kwiatkowska, pani Agnieszka Dembińska i pani Anna Pestka-Górska. Kształcenie kreatywności, pomysłowości, samodzielności, zwrócenie uwagi na zależności między człowiekiem a otaczającym go środowiskiem, rozwój postaw proekologicznych – to najważniejsze cele konkursu. Zanim dzieci przystąpiły do wykonana prac plastycznych pani Magdalena Grabowska wraz z uczennicami z grupy „Badacz wody” przeprowadziły krótką lekcję segregacji odpadów. Uczniowie także uczestniczyli w praktycznych ćwiczeniach w segregacji odpadów. Zwyciężczynią konkursu została Antonina Kędziorska z klasy I b, drugie miejsce zajęła Matylda Ławicka z klasy III a, a trzecie miejsce zdobyła Wiktoria Krauze z klasy II a. Nagrody laureatkom wręczyła Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawski pani Renata Szwarc.

SP 2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages