Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Nowomiejskie Dni Rodziny '2019 rozpoczęte [Program wydarzeń w galerii]

2019-05-16 14:53:41 (ost. akt: 2019-05-16 17:39:39)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W sali sesyjnej Urzędu Miejskiego zainaugurowane zostaną Nowomiejskie Dni Rodziny '2019. Tegoroczne obchody przebiegać będą pod hasłem „Małżeństwo-dobre relacje-silna rodzina”.

arto zaznaczyć, że Nowomiejskie Dni Rodziny odbywają się w ramach XXI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.
Trzeba przyznać, że organizatorzy byli mile zaskoczeni liczną grupą gości, przybyłych na inaugurację. Imprezę otworzyła Krystyna Orzeł z nowomiejskiego MOPS-u i na początek zapowiedziała występ Anastazji Nowickiej z Mini Studia piosenki działającego przy Miejskim Centrum Kultury, a w dalszej części zaśpiewał również młody wokalista Jakub Cieplak.

Burmistrz Józef Blank w swoim wystąpieniu nawiązał do własnej wielopokoleniowej rodziny dodając, że lokalna społeczność Nowego Miasta tworzy również swoistą rodzinę, a działania władz samorządowych służą rozwojowi i umacnianiu nowomiejskiej wspólnoty.

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć wystąpienia Elżbiety Rogowskiej, szefowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Pani Elżbieta zachęciła do zapoznania się z Biuletynem o ubiegłorocznych dniach rodziny i zaprosiła do obejrzenia relacji filmowej z wydarzeń obrazujących Nowomiejskie Dni Rodziny '2018.

Jednym z punktów programu była prelekcja Patrycji Ziółkowskiej, psychologa z Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego w Nowym Mieście. Tematem przewodnim jej wystąpienia było znaczenie wzajemnej miłości w rodzinie.

Na zakończenie Inauguracji Nowomiejskich Dni Rodziny wystąpił Kabaret U3W z udziałem studentek nowomiejskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. red


 
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages