Po wojewódzkim turnieju o puchar Tymbarku

2019-05-06 12:37:48(ost. akt: 2019-05-06 12:49:05)
Na stadionie miejskim w Iławie rozegrany został finał wojewódzki XIX edycji największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Polsce i w Europie „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.
W kategoriach U-8 i U-10 dziewcząt i chłopców powiat nowomiejski reprezentowali zawodnicy SSP Tylice w kategorii U-8 i SP Bratian w kategorii U-10 oraz zawodniczki SSP Tylice w kategoriach U-8 i U-10. W kategoriach U-12 dziewcząt i chłopców reprezentantami podczas zmagań wojewódzkich były zawodniczki SSP Tylice i zawodnicy SP 1 Nowe Miasto.

SSP Tylice U-12 dziewczęta zostały wicemistrzyniami województwa, a Wiktoria Lendzion z dorobkiem 19 bramek została królową strzelczyń turnieju.