Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Wiosenny turniej minisiatkówki

2019-04-05 19:25:22 (ost. akt: 2019-04-05 19:30:49)
Rywalizacja była zacięta i odbywała się na pięciu boiskach

Rywalizacja była zacięta i odbywała się na pięciu boiskach

Autor zdjęcia: SP 2

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się I Wiosenny Turniej Minisiatkówki.

Uczniowie klas IV – VI rywalizowali w kategorii siatkarskich "dwójek". Zawody rozgrywane były jednocześnie na 5 boiskach (szkoła zakupiła słupki do siatkówki, pozwalające na ustawienie w sali gimnastycznej 3 wymiarowych boisk dla siatkarskich "Czwórek", a nawet 5 dla "Dwójek" i "Trójek"). Celem organizacji turnieju było propagowanie siatkówki wśród uczniów naszej szkoły, którzy coraz liczniej uczestniczą w sportowych zajęciach pozalekcyjnych, a także rozwijanie zainteresowań i umiejętności w tej grze zespołowej. Realizowane było również działanie zawarte w programie „Wychowanie przez kulturę fizyczną ku wartościom". Do turnieju zgłosiło się 25 dwuosobowych zespołów. Rywalizacja była długa i zacięta. Zwycięzcami okazali się uczniowie klasy sportowej Va, bowiem trzy miejsca na podium przypadły uczniom tej klasy.
I miejsce zdobyli: Miłosz Bochenek i Marta Kwiatkowska, na II miejscu uplasowali się: Juliusz Bucha i Filip Derdulski, a III miejsce zajęli: Hubert Jabłoński i Paulo Lisowicz. Organizatorzy turnieju, nauczyciele wychowania fizycznego – panowie: Maciej Bochenek i Krzysztof Przybysz dziękują wszystkim uczestnikom za udział w zawodach, gratulują już zdobytych umiejętności, życzą dalszych sukcesów i rozwoju sportowego oraz zapraszają do udziału w kolejnych imprezach sportowych.

SP 2
Rywalizacja była zacięta i odbywała się na pięciu boiskach

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages