Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Nowomiejski Przegląd „ W krainie baśni”

2019-03-30 11:58:09 (ost. akt: 2019-03-30 12:00:17)
Przed pożegnaniem wykonano pamiątkową fotografię

Przed pożegnaniem wykonano pamiątkową fotografię

Autor zdjęcia: SP 2

Dnia 28 marca, w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim, odbył się Nowomiejski Przegląd „W krainie baśni".

Przyświecały mu następujące cele: rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i teatralnych, uwrażliwienie na piękno literatury dziecięcej, wyrażanie uczuć za pomocą słów i gestów oraz integracja dzieci z różnych przedszkoli.

W imprezie wzięły udział dzieci uczęszczające do „zerówek” w naszym mieście. Byli to mali aktorzy z czterech grup: „Biedronki”, z Przedszkola Miejskiego pod opieką Pani Jolanty Świątkowskiej, „Leśne Ludki” ze Szkoły Podstawowej nr 3, które przygotowała Pani Anna Falkowska, „Słoneczka” ze Szkoły Podstawowej nr 2, występujące pod czujnym okiem Pani Ewy Banaszewskiej i „Krasnoludki” ze Szkoły Podstawowej nr 1 z wychowawczynią Panią Mirosławą Mamińską.

Dzieci w przepięknych strojach, wspaniale wcieliły się w swoje role. Wystawione przez nich spektakle: „Jarzębinka”, „Kopciuszek”, „ Księżniczka na ziarnku grochu” i „ Królewna Śnieżka,” nagradzane były gromkimi brawami. Każdy uczestnik Przeglądu otrzymał książkę i słodki upominek. Dla grup przygotowane były piękne dyplomy.
Wydarzenie to, swoją obecnością zaszczycili: Pani Paulina Rolka – przedstawiciel Urzędu Miasta, wicedyrektor SP nr 1 - Pani Eleonora Lewalska, goście z Ukrainy oraz licznie zgromadzeni Rodzice.
Koordynatorkami Przeglądu były Panie: Mirosława Mamińska, Angelika Gomuła i Michalina Mączkowska.
SP 1


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages