środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Nadejście wiosny w młodszych klasach szkoły "Jedynki"

2019-03-24 11:46:39 (ost. akt: 2019-03-24 11:49:12)
Wiosnę można też witać na sportowo

Wiosnę można też witać na sportowo

Autor zdjęcia: SP 1

21 marca uczniowie z klas I – III ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim powitali wiosnę na sportowo.

Najpierw wszyscy udali się do sali gimnastycznej. Tam przywitała dzieci wicedyrektor Eleonora Lewalska, która przyprowadziła ze sobą radosną i kolorową wiosnę. W obecności dyrekcji szkoły i nauczycieli uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie. Zgodnym chórem obiecywali, że będą się starali wykonywać wszystkie konkurencje uczciwie, dokładnie i do końca.

Nadszedł wreszcie czas na wspólną zabawę i zdrową rywalizację sportową. Uczniowie wzięli udział w wielu konkurencjach i zabawach rozwijających sprawność fizyczną. Było wiosenne sadzenie ziemniaków, przejście przez tunel, wyścig raków, toczenie piłki, rzut woreczkiem do hula hop, wyścig ze skakanką, piłka w tunelu. Podczas rozgrywek towarzyszył uczniom okrzyk "W zdrowym ciele zdrowy duch, ćwicz na wiosnę za dwóch!"

Dla wszystkich uczestników rozgrywek słodką niespodziankę ufundowana Rada Rodziców, a pamiątkowe dyplomy dla klas przygotowały organizatorki. Głównym założeniem imprezy było propagowanie przez sport zdrowego stylu życia i rozwijanie zainteresowań aktywnym sposobem spędzania wolnego czasu. Koordynatorkami były nauczycielki Katarzyna Zapałowska i Justyna Wiśniewska.

SP 1


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages